Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, psichika.eu   |   2018-05-28

Esminiai klausimai galintys pakeisti jūsų poros santykius

  
Esminiai klausimai galintys pakeisti jūsų poros santykius
© Pexels.com
Poros santykiai gali būti stiprūs.

„Daugelis porų sunkiai dirba, kad jų santykiai funkcionuotų – vengia konfliktų, kurie gali kelti grėsmę jų draugystei, ir daro ką tik įmanoma, kad jų partneris būtų svarbiausias prioritetas. Jie gerbia įsipareigojimą vienas kitam, siekia harmonijos santykiuose ir kuria juose saugumą, tačiau šios pastangos gali atsigręžti prieš juos pačius“, – tikina 40 metų darbo patirtį turinti klinikinė psichologė ir šeimos terapeutė Randi Gunther.Nenoras išbandyti santykių ribas, anot psichologės, kitaip tariant – susitaikymas – yra viena dažniausių santykiuose užklumpančio nuobodulio priežasčių.
„Jei maksimaliai susiderinsite vienas su kitu, apsišlifuosite ar netgi panaikinsite vienas kito skirtumus, jūsų santykiai paprasčiausiai taps nuobodūs. Nebus tuomet nei aistringų dialogų, nei noro apie vienas kitą sužinoti ką nors naujo, nei paieškų turiningiau praleisti laisvalaikį. Jei taip nutiko ir jums, metas išmokti naują dialogą, kuris sugrąžins naujovių troškimą, išbandys jūsų santykių ribas ir atskleis didžiausius jūsų norus bei baimes“, – tikina psichologė.
 
Portalui „Psychology Today“ šeimos terapeutė Randi Gunther pateikia 20 klausimų-neužbaigtų sakinių testą, kurį skatina užpildyti tiek ilgalaikius santykius palaikančias poras, tiek ir dar neseniai vienas kitam įsipareigojusius. „Jei į šio testo klausimus kiekvienas atsakysite nuoširdžiai, išmoksite vienas kitą geriau suprasti, sužinosite vienas kito lūkesčius, silpnąsias puses ir baimes. Pildydami testą pasikalbėkite su savo partneriu ir paprašykite pagrįsti savo mintis. Dalinkitės vienas su kitu savo jausmais, mintimis ir svajonėmis“, – sako šeimos terapeutė Randi Gunther.
 
20-ies atvirų klausimų testas
 
Pasiimkite rašiklį ir tuščią popieriaus lapą, tuomet ant jo užsirašykite sakinio pradžią ir sakinį užbaikite savo mintimis.
Vyrai apie moteris galvoja, kaip…
Moterys apie vyrus galvoja, kaip…
Santykiai gerai susiklosto, nes abu partneriai…
Santykiai išyra, nes…
Meilė – tai…
Kad turėtų gerus santykius, moterys privalo…
Kad turėtų gerus santykius, vyrai privalo…
Sunkiausias dalykas artimuose santykiuose yra…
Žmonės įsimyli, nes…
Svarbiausios gero vyro savybės yra…
Svarbiausios geros moters savybės yra…
Skaudžiausias dalykas, kurį santykiuose gali padaryti vyras, yra…
Skaudžiausias dalykas, kurį santykiuose gali padaryti moteris, yra…
Vyrams labiausiai patinka…
Moterims labiausiai patinka…
Svarbiausios pamokos, kurias išmokau apie santykius, yra…
Tobulus santykius galėčiau apibūdinti šiais būdvardžiais…
Santykiuose aš neištverčiau be…
Geriausios mano savybės, kurias atsinešu į santykius, yra…
Aš be jokios abejonės nutraukčiau santykius, jeigu…
 
ŠALTINIS:psichika.eu
 
  

Žymos: Santykiai, Pora, Meilė

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Humoro vakaras su R. Šilansku ir J. Zavaliausku Londone. Artėjant gražiausioms žiemos šventėms kultiniai Lietuvos komikai atvyks pralinksminti Londone gyvenančių tautiečių publikos.