Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   OK!   |   2014-07-18

Eva Mendes laukiasi?

  
Eva Mendes laukiasi? Kalbama, kad filme „Niujorko šešėlyje“ įsimylėjelius vaidinę aktoriai laukia pirmagimio.

Pramogų pasaulyje sklinda gandai, kad aktoriai Eva Mendes ir Ryanas Goslingas laukiasi pirmosios atžalos. Manoma, kad tai išsiskirianti, tai susitaikanti pora pagaliau susies savo gyvenimus.

 Poros draugas amerikiečių žurnalui „OK!“ pasakojo, jog ši naujiena pradžiugino garsenybes. „Ji jau kurį laiką pasiruošusi tapti mama. O motinystės džiaugsmo dalinimasis su Ryanu – jos svajonės išsipildymas“, kalbėjo prisistatyti nenorėjęs šaltinis.
Pora susitikinėjo nuo 2011-ųjų, o jų draugystę žiniasklaida įvardijo komplikuota. Tačiau, pastaruoju metu aktoriai atrodė itin artimi. „Ryanas užaugo be tėvo, jis visad sakė, jog turėdamas vaikų bus šalia jų nepaisant visų kliūčių“, - tvirtino poros draugas.
 
Žurnalo „OK!“ pašnekovo teigimu, poros vestuvės gali būti kitas žingsnis: „Ryanas nemano, kad būtina tuoktis vien todėl, kad jie turės vaiką, tačiau Eva prieštarauja. Ji įsitikinusi, kad laukiantis atžalos būtina įteisinti bendrą gyvenimą oficialia sąjunga“.
 
Kol kas E. Mendes ir R. Gostlingas oficialiai nepatvirtino šių gandų, tačiau pasak žiniasklaidos, aktorė laukiasi jau septynis mėnesius. Filmas „Niujorko šešėlyje“, kuriame aktoriai vaidina netikėtai kūdikio susilaukusius mylimuosius, šeimą kurti norinčiai porai buvo lemtingas.
 
  

Žymos: Šeima, Garsenybės, Vaikai,

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

– Mes išvežame jūsų skalbimo mašiną remontuoti!
– Mama, čia tavęs atėjo!