Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2015-02-11

Fitneso gražuolės santuoką išardė pavydas

  
Fitneso gražuolės santuoką išardė pavydas Fitneso čempionės vyras žmonos pavydėjo sporto klubo lankytojams.

Fitneso čempionė, išraiškingų formų gražuolė, gimnastė Renata Kovtun skiriasi. Moteriai pabodo būti paukštuke auksiniame narve ir nuolankia namų šeimininke.

„Visus tuos metus, kai mes buvome kartu, aš turėjau slopinti savo norus, jausmus, požiūrius, gyvenimo matymą, principus. Pradžioje man atrodė, kad tai yra teisinga, kai moteris nusileidžia, nutyli. O po to aš supratau, kad taip gyventnebenoriu, taip prarandu save“, - kalbėjo Renata Kovtun.
Konfliktai prasidėjo tuomet, kai Renatos vyrui ėmė nepatikti vaizdas sporto aikštelėje. Ten sportininkė treniruojasi gundančiomis pozomis, apsitempusi bikiniu. „Paskutiniu metu jau jam atrodydavo, kad netgi tie patys sporto pratimai sporto salėje atliekami ne taip“, - apie vyro pavydą pasakojo Renata.
 
Kadangi dešimtys sportuojančių vyrų smailino akis į Renatą, jos vyras leido treniruotis tik su Europos kultūrizmo čempionu Dainiumi Barzinsku. Tačiau labiausiai vyrą erzindavo, kuomet Renata įfitneso varžybas išvykdavo. Paskutinis Renatos kantrybės lašas buvo namuose, ginčų metu pratrūkę keiksmažodžiai. Moteris susidėjo reikalingiausius daiktus ir išėjo iš namų kur akys veda.
 
Renata tiki, kad ne visi vyrai į moterį žiūri, kaip į namų šeimininkę ar interjero detalę. Juk dalioji lytis netik puošmena, bet ir vyro gyvenimo partnerė.
 
 
  

Žymos: Santykiai, Sportas, Šeima

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Ežiukas rado bombą. O ežiuko niekas neberado.