Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   LNK   |   2014-10-21

G. Karaliūnaitė: „Niekad nesirinkau tarp vyro ir vaiko“

  
G. Karaliūnaitė: „Niekad nesirinkau tarp vyro ir vaiko“ Dainininkė G. Karaliūnaitė teigė, kad jei jos vaikinas nebūtų patikęs sūnui, ji būtų išsiskyrusi.

Pastarieji dveji metai dainininkės Gintarės Karaliūnaitės – Canuel gyvenimą apvertė aukštyn kojomis. Po netikėtos pažinties bare, ir vos keletą mėnesių trukusios draugystės moteris susižadėjo, o dar po dviejų – ištekėjo. Netrukus žiniasklaidoje pasirodė ir žinia, kad garsi dainininkė laukiasi.

Tiesa, iki tol noriai pasakodavusi apie tai, kas vysta jos gyvenime, šįkart Gintarė informaciją tik patvirtindavo, ir plačiau nepasakodavo. Net ir apie moters vedybas, įvykusias slapta, žiniasklaida pranešė tik po savaitės.
„Nesislėpiau, tiesiog neskelbiau“, - gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“ teigė G. Karaliūnaitė. Pirmosios dvejos moters vedybos buvo nesėkmingos. Iš pirmos santuokos su karininku Darijumi dainininkė augina 15-os sūnų Naglį. Nepaisant nesėkmių ji labai troško turėti šeimą, ir susilaukti dukrytės. O kaskart su draugėmis kalbėdama apie įsivaizduojamą sutuoktinį, pusiau juokais, pusiau rimtai svajodavo apie garbanotą vyrą, mokantį skaniai gaminti, šokti, tapyti, ir mylintį žirgus. Ir, atrodo, kad tokius Gintarės norus kažkas aukštai išties išgirdo.
 
Pirmame interviu televizijai po santuokos ir dukrytės gimimo Gintarė papasakojo, kad vienas svarbiausių dalykų kuriant naują šeimą buvo sūnaus pritarimas. Jei paaugliui sūnui naujas Gintarės širdies draugas būtų nepatikęs, ji, nepaisydama savo jausmų, būtų išsiskyrusi. Ir tai, pasak dainininkės, nebūtų pirmas kartas.
 
„Mano sūnus visur dalyvavo. Kartais žmonės galvoja, kad jis su manimi neauga. Keista... Esu sakiusi, kad niekada nesirinksiu tarp vyro ir vaiko. Tai mano kūnas ir kraujas. Ir jei mano dabartinis vyras sūnui iš tiesų nebūtų patikęs, būčiau su juo išsiskyrusi. Laimei, Markas jam labai patiko, o netrukus jis pats ėmė mus raginti negaišti laiko, tuoktis, ir padovanoti jam broliuką arba sesutę“, - pasakojo atlikėja.
 
 
  

Žymos: Šeima, televizija

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Skamba telefonas. Ragelį pakelia trijų dukterų tėvas ir girdi:
– Tai tu, mano varlyte?
– Ne, tai varlyno šeimininkas...