Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   LNK   |   2014-10-06

Garsenybės papasakojo, kaip lepina savo vaikus

  
Garsenybės papasakojo, kaip lepina savo vaikus I. Paksaitė prisipažino 8-erių dukterį leidžianti į šešias papildomas mokyklėles.

Prezidento Rolando Pakso dukra Inga Paksaitė prisipažino besistengianti savo vaikams suteikti kuo daugiau įvairių žinių, kad paūgėję jie suprastų, ko iš tikrųjų nori gyvenime.

Nors Ingos ir Aivaro Stumbrų dukrai tik 8-eri, be privačios mokyklos, kurioje mokosi pagrindinių dalykų, ji lanko dar šešias specialaus lavinimo mokyklėles: pramoginius šokius, šachmatų būrelį, vokalo studiją, menų kraitę, kurioje mokosi darbelių, gimnastikos užsiėmimus ir modelių mokyklėlę. Ketverių Ingos sūnus Gabrielius kol kas lanko tik privatų darželį.
„Noriu, kad mano vaikai susipažintų su kuo daugiau įvairių dalykų, ir ateityje suprastų, kuo nori užsiimti gyvenime. Tik pabandę įvairias sritis jie supras, kas iš tiesų juos traukia“, - televizijos laidoje „Nuo...Iki“ sakė I. Paksaitė. Žvaigždė atviravo, kad itin didelį dėmesį skirią ne tik vaikų išsilavinimui, bet ir laikui, praleistam su jais. Todėl kartu su vyru Inga neatostogauja, o kaskart vykdama svetur pasiima ir vaikus.
 
Tuo tarpu 31-erių dainininkė Natalija Bunkė laidoje atskleidė, kad trejų metukų sūnui Kristupui išleidžia beveik viską, ką uždirba. „Daugiau, nei minimalų atlyginimas Lietuvoje“ – tiek, pasak Natalijos, ji kartą išleidusi žaislui, kurį taip mėgsta sūnus.
 
„Labai norėčiau, kad mano sūnus studijuotų užsienyje, ne Lietuvoje, norėčiau, kad jis ir darbą turėtų užsienyje. Todėl jau dabar tam tikra prasme ruošiu jį emigracijai“, - pasakojo dar viena garsi dainininkė, Vaida Genytė.
 
 
  

Žymos: Šeima, televizija, Vaikai

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Sūnus prieina prie tėčio, kuris stovi visiškai girtas, abiem rankom atsirėmęs į sieną, ir prašo:
– Tėveli, tėveli, sutaisyk man dviratį.
Tėvas atsisuka ir sako:
– Taip, tuoj aš viską mesiu ir taisysiu tavo dviratį.