Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   tarpgeliu.lt   |   2015-02-07

Gėlės – Tavo užuomina Jai

  
Gėlės – Tavo užuomina Jai Gėlės - iškalbingesnės už žodžius.

Ne veltui sakoma: jei nori moters prielankumo, dovanok jai gėles. Dovanok įvairiomis progomis – o dar geriau visai be progos.

Tiesa, ir šioje srityje, kaip ir visur, pravartu turėti šiek tiek žinių, bent jau tam, kad nepakliūtum į dviprasmišką situaciją ir, pavyzdžiui, tavo dėkingumo puokštės darbo vadovė nepalaikytų meilės prisipažinimu. Beje, turi atminti, kad kartu su puokšte moteris gauna žinių ir apie tave patį. Be abejo, ne tik apie tavo finansines galimybes, bet ir apie ir tavo puoselėjamas viltis... Štai kodėl gėles Jai turėtum parinkti apgalvotai.
Be abejo, jei gėles dovanoji savo damai, jas išrinkti paprasčiau, nes veikiausiai jau žinai jos skonį. O jei jaudindamasis skubi į pirmąjį pasimatymą ir norėtum savo išsvajotąją nudžiuginti gyvais gėlių žiedais ir kartu padaryti tam tikrų užuominų, gal pravers šie floristų patarimai.
 
Klasika. Žinoma, gėlių klasika – rožės. Nuo seno meilės ir aistros simboliu laikomos raudonos rožės. Dovanodamas jas greičiausiai damos nenustebinsite, tiesiog leisite jai suprasti, kad esate klasikos gerbėjas. O jei norite būti originalus, rinkitės retų spalvų ar atspalvių rožes, tarkim, mėlynas. Jeigu jūsų tikslas padaryti pribloškiamą įspūdį, nėra geresnio pasirinkimo, kaip dovanoti milžinišką rožių puokštę.
 
Romantika. Romantiką dievinančioms moterims ypač tinka eustomos ir alstromerijos. Šios gėlės damai tarsi pakuždės, kad romantiškų akimirkų dviese nestigs ir ateityje.
 
Elegancija. Gerberos – tai elegantiškos gėlės elegantiškai moteriai. Raudonos gerberos kaitina kraują, tuo tarpu glėbys spalvingų gerberų nuteikia lengvam flirtui. Gal šitai kaip tik ir bus geriausias pasirinkimas?
Viltis. Baltos lelijos senovės Romoje simbolizavo viltį. Taigi, dovanokite jas damai su viltimi į gražią ateitį poroje.
 
Estetika ir jaukumas. Karališka orchidėja vyro rankose pasufleruos moteriai, kad džentelmenui rūpi namų jaukumas ir estetika. Kodėl apie tai ženklais neprasitarus jau per pirmąjį pasimatymą?
 
 
  

Žymos: Santykiai, Meilė, Vyrams

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Blondinė – brunetei:

– Tu dar po stalu šliaužiojai ir į kelnes darei, kai aš jau į mokyklą vaikščiojau!

– Aha. O dabar mes klasiokės!