Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   LNK   |   2014-04-16

Gimdymui namuose pritaria ir Lietuvos žvaigždės

  
Gimdymui namuose pritaria ir Lietuvos žvaigždės Dizainerė Daiva Urbonavičiūtė įsitikinusi, kad gimdymas namie suartina su vyru.

Kur geriau gimdyti: namuose ar ligoninėje? Ar vyras turi dalyvauti gimdyme, ar geriau jo „netraumuoti“? – šia opia tema svarstė garsenybės BTV laidoje „Yra kaip yra“.

 Viena laidos herojų – drabužių bei interjero dizainerė Daiva Urbonavičiūtė. Ši ir kelios kitos laidos dalyvės tikino, jog gimdyti namuose – kur kas saugiau nei ligoninėje! Moterys tvirtino, jog iš ligoninės kone kas antra gimdyvė parsiveža daugelio mamų siaubą: bakteriją – auksinį stafilokoką. Maža to, moterys įvardijo ir kitus gimdymo namuose privalumus: jaukumas, smilkalų kvapas, jokių medikų baltais chalatais ir, galų gale, savos sienos!
Dizainerė taip pat pasisakė už vyro dalyvavimą kūdikio gimime: „Tai nepaprasta patirtis, kuri pakeičia vyro požiūrį į tėvystę“, – laidoje kalbėjo D. Urbonavičiūtė.
 
Moterų, pasisakiusių už gimdymą namuose, laidos pradžioje kantriai klausėsi grožio specialistė Renata Koftun. Tačiau netrukus gražuolė pratrūko. „Kokiame pasaulyje jūs gyvenate? Kodėl norit grįžti į akmens amžių?! Gimdyvei turi būti užtikrinta medicininė pagalba, o jeigu viskas vyks ne taip sklandžiai, kaip planuota? Jei gimdymas bus komplikuotas? Kas turėtų atsakyti už nesėkmes?“, - svarstė grožio specialistė.
 
  

Žymos: Šeima, televizija, Garsenybės

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Vaikinas sako merginai:
– Brangioji, aš dėl tavęs bet ką padaryčiau: perplaukčiau vandenynus, perkopčiau kalnus!
Mergina:
– Rytoj ateisi?
Vaikinas:
– Gal... Jei nelis...