Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2017-12-19

Ilgai ir laimingai arba kaip išsirinkti tą vienintelį(-ę) (privalai perskaityti, kol dar neradai poros!)

  
Ilgai ir laimingai arba kaip išsirinkti tą vienintelį(-ę) (privalai perskaityti, kol dar neradai poros!)
© PxHere nuotr.
Sėkminga santuoka yra sunkus darbas, kuris tęsiasi visą gyvenimą. Tačiau stengtis tikrai verta

Nėra abejonės, kad partnerį ilglaikiams santykiams ar santuokai svarbu rinktis atsakingai. Juk renkatės žmogų, kurį matysite kasdien, kuris jus išklausys po sunkios darbo dienos, su kuriuo atostogausite, priimsite atsakingus sprendimus, auginsite ir auklėsite savo vaikus.

Viena iš priežasčių, kodėl to nepavyksta padaryti sėkmingai, yra ta, kad vienišiai dažnai nežino, ko iš tiesų nori ir ko jiems reikia iš partnerio. Taigi pateikiame keletą dalykų, į kuriuos svarbu atkreipti dėmesį prieš užmezgant rimtus santykius.
1. Joks guru už jus nesukurs santykių. Šiais laikais, kai įvairiausi seminarai tampa tiesiog mados reikalu, svarbu nepamiršti, kad teorija dažnai skiriasi nuo praktikos. Tai galioja ir įvairiems vienišiams skirtiems kursams. Jei norite smagiai praleisti laiką, pirmyn, tačiau santykius vis tiek reikės kurti jums - tik praktika ir ėjimas į pasimatymas padės tobulėti bendraujant su priešingos lyties atstovais, o ne teorinės žinios.
 
2. Jei nuėjote į pasimatymą ir pamačius jį/ją jums nepradėjo linkti kojos, dar nereiškia, kad nieko neišeis. Nors meilė iš pirmo žvilgsnio egzistuoja, tačiau daugybė laimingai susituokusių žmonių patvirtins, jog jie vienas kitu susižavėjo tikrai ne per pirmą pasimatymą. Suteikite progą geriau vienas kitą pažinti ir kas žino...
 
3. Išsirinkti galima tik jei yra iš ko rinktis. Tikriausiai sutiksite, kad išsirinkti partnerį galite tik tuomet, jei turite iš ko rinktis. Pavyzdžiui, jei vakarėlyje susipžinote su vienišu vyru, tikriausiai būsite linkusi susitaikyti su daugiau jo trūkumų nei tuo atveju, jei galėtumėte susipažinti su vienu iš dešimties, esančių vakarėlyje. Kuo daugiau pasirinkimo turite, tuo daugiau šansų rasti labiausiai jums tinkantį partnerį. O jei galėtumėte rinktis iš šimto, tūkstančio, dešimties tūkstančių... Šiuo aspektu pažinčių svetainės neabejotinai laimi prieš galimybę susipažinti klube ar vakarėlyje, tad verta pamėginti laimę ir ten.
 
4. Atsikratykite iliuzijų. Net jei esate didelė(-is) romantikė(-as), tiesą sakant, meilės nepakanka sukurti laimingai santuokai, ir jūs turite tai žinoti. Žinoma, romantiški santykiai yra būtinas sėkmingos santuokos elementas, tačiau reikia šio to daugiau. Pasiryžimas gyventi santuokoje yra labai svarbus. Nemanykite, kad bus lengva, net jei išsirinksite patį tinkamiausią partnerį. Sėkminga santuoka yra sunkus darbas, kuris tęsiasi visą gyvenimą. Tačiau stengtis tikrai verta.
 
5. Išmeskite reikalavimų sąrašą. Svarbu žinoti, ko norite, tačiau nereikia savęs apriboti reikalavimų sąrašu. Pavyzdžiui, jei apsibrėžėte, kad ieškote partnerio tik su aukštuoju išsilavinimu ir nė nesuteikiate šansų patinkančiam žmogui, kuris jo neturi, galite prarasti galimybę užmegzti santykius su jums tinkančiu žmogumi.
 
6. Tekėkite už draugo arba veskite draugę! Tai tikriausiai yra vienas svarbiausių patarimų. Norėdami sukurti laimingą santuoką turėtume pamiršti visus romantinius filmus ir nežvelgti į santuoką galvojant tik apie nuostabią vestuvių šventę ar medaus mėnesį. Kai galvojate apie tai, kokio žmogaus jums reikia, pagalvokite apie eilinę savo dieną – koks žmogus turėtų būti su jumis kiekvieną varginantį pirmadienį? Kad su partneriu nuostabiai leistumėte kiekvieną dieną, jis visų pirma turi būti jūsų draugu!
7. Privalote turėti bent vieną bendrą pomėgį. Na, tikrai nieko baisaus, jei jis/ji atsisako su jumis kartu bėgioti, o jūs nekenčiate fantastinių filmų, kuriuos jis/ji nuolat žiūri. Tačiau jei jūs neturite nors vieno bendro pomėgio, anksčiau ar vėliau suprasite, kad jums pabodo daryti dalykus, kurie jums nepatinka, vien todėl, kad kažką veiktumėte drauge. Tuomet imsite laiką leisti atskirai... Vis dažniau ir dažniau.... Ar žinote, kur tai veda?
 
8. Sugebate priimti jo/jos trūkumus. Nė vienas iš mūsų nėra idealus, taip pat ir jūsų būsimas sutuoktinis. Labai svarbu, kad dar iki santuokos išgrynintumėte visus jo/jos trūkumus ir pagalvotumėte, ar galėsite su tuo gyventi visą likusį gyvenimą, nes, patikėkite, jis/ji tikrai nepasikeis.
 
 
  

Žymos: Santykiai, Vienatvė, partneriai, poros, vienišiai

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Vyrai du kartus savo gyvenime nesupranta moterų – prieš vestuves ir po vestuvių.