Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Edita Lankauskienė   |   2015-03-21

Iš ko susideda moterų laimė?

  
Iš ko susideda moterų laimė? Moterys išgyvena laimės jausmą dėl daugelio dalykų.
Štai stoviu prie viryklės, verdu JAM barščius – ir suprantu, kad jaučiuosi laiminga.

Nuotraukos socialiniuose tinkluose su nedideliais prierašais ar ir be jų gali būti labai iškalbinga medžiaga: ją specialistai sėkmingai naudoja įvairiems tyrimams ir apibendrinimams. Pavyzdžiui, pagal pačių moterų paviešintas nuotraukas ir įrašus galima apibendrinti netgi sunkiai žodžiais nusakomą moterų laimės būseną. Kaip įrodo vieša informacija, moterys išgyvena laimės jausmą dėl daugelio dalykų, tad dažniausiai pasitaikančių priežasčių galima išvardyti ne vieną.

Taigi, moterų laimė (pagal jų pačių įrašus socialiniuose tinkluose) yra:
• būti ištekėjus už gero vyro. („Štai stoviu prie viryklės, verdu JAM barščius – ir suprantu, kad jaučiuosi laiminga. Tie namų rūpesčiai, vaikų auginimas – juk tai nuostabu. Aš augau darnioje šeimoje, mačiau nepriekaištingus tėvų santykius, ir dabar džiaugiuosi turėdama gražią savo šeimą.“)
 
• sužinoti, kad tapsi mama. („Na, argi ne nuostabiausias pasauly tas laukimas...“)
 
• mylėti savo vaikus. („O mums šiandien jau mėnuo! Žiūriu į mūsų stebuklėlį ir suprantu, kad dėl jo verta buvo devynis mėnesius vaikščioti pilvotai. Visoms linkiu tai patirti ir išgyventi tokią laimę – juk tai ir yra tikroji moters laimė.“)
 
• sulaukti mažų troškimų išsipildymo. („Grįžtu iš darbo, o namie laukia vyro dovana – perlų vėrinys, toks, apie kokį seniai svajojau. Negaliu apsakyti, kokia mylima ir laiminga pasijutau.“)
 
• kurti grožį savo rankomis. („Sulaužyta koja netrukdo nerti vąšeliu visokias mažas smulkmenėles ir patirti tikrą kūrybos azartą. Laiminga, kad to išmokau dar vaikystėj ir dabar galiu realizuoti savo kūrybinius sumanymus net „lovos sąlygomis.“)
 
• vaikščioti po parduotuves („Pasivaikščiojimas po parduotuves buvo sėkmingas, jaučiuosi pavargusi, bet labai laiminga.“)
• skirti dėmesio savo grožiui. („Už lango jau kalendorinis pavasaris, ir mano manikiūras taip pat pavasariškas: atspindi ir žydrą dangų, ir pražydusias snieguoles. Ir nors dar vakar nuotaika buvo bjauri, šiandien jaučiuosi laimės viršūnėje!“)
 
• turėti mažą augintinį namuose. („Maniškis vis taikosi nugvelbti mano batelius, jis toks mielas ir man suteikia tiek laimės.“)
 
• valgyti saldumynus. („Mano rytas buvo toooks šokoladinis, ir visoms linkiu laimingo sekmadienio.“)
 
• gauti dovanų gėlių puokštę. („Gimtadienio gėlės mano namus pripildė laimės... Ačiū visiems.“)
 
 
  

Žymos: Psichologija, Moterims, Laimė

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

– Mano žmona angelas.


– Mano – irgi ne žmogus…