Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, Alfa.lt   |   2018-11-16

Išsiskirti galima per dvi dienas ir maloniai ilsintis

  
Išsiskirti galima per dvi dienas ir maloniai ilsintis
© pixabay.com
Skyrybos – nemalonus, skausmingas ir ilgai trunkantis procesas, tačiau, regis, ir čia atsirado sprendimas

Skyrybos – nemalonus, skausmingas ir ilgai trunkantis procesas, tačiau, regis, ir čia atsirado sprendimas. „Sudaužytų širdžių viešbučio“ įkūrėjai išsprendė šią problemą, rašo Rambler.ru

„Sudaužytų širdžių viešbučiu“ („Heartbreak Hotel“) pasivadino agentūra, kuri teikia unikalias skyrybų paslaugas. Specialistai siūlo skyrybų procedūrą atlikti per 48 valandas, nevilkinant proceso kelis mėnesius. Ši paslauga kainuoja tikrai nepigiai: klientai turi būti pasirengę pakloti 2500 eurų už greitą rezultatą. O toliau reikalo imasi specialistai. Sutuoktiniai, kurie ruošiasi skirtis, apgyvendinami skirtinguose aukščiausios kategorijos viešbučių (Nyderlanduose ir Briuselyje) kambariuose.
Buvę partneriai mėgaujasi puikiu poilsiu, o specialistai tuo metu analizuoja visas jų skyrybų detales. Klientams taip pat suteikiama psichologinė pagalba. Kvalifikuoti juristai, advokatai, nekilnojamojo turto konsultantai sugeba išspręsti visas problemas, susijusias su skyrybomis, vos per 48 valandas. Pagrindinė projekto idėja – suteikti sutuoktiniams galimybę išsiskirti taikiai, nekaltinant vienas kito visomis žemiškomis nuodėmėmis ir nekeliant pretenzijų.
 
Po dviejų dienų visi paruošti dokumentai perduodami į teismą, o sutuoktiniai, turėję puikią galimybę „persikrauti“, jau nebežiūri į skyrybas kaip į baisiausią įvykį savo gyvenime.
  

Žymos: Santykiai, Skyrybos, Laimė

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Čiukčiui sugedo laikrodis. Nunešė jį pas laikrodžių meistrą, taip pat čiukčį. Mechanikas, išardęs laikrodį, pamatė, kad tarp mechanizmo dantračių įstrigęs negyvas tarakonas, ir liūdnai sako:


– Neveiks.


– Kodėl?


– Mašinistas numirė.