Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2017-02-15

Išvengti vienantvės padeda nematomas partneris

  
Išvengti vienantvės padeda nematomas partneris
© pixabay.com
Virtualioje realybėja jau galima rasti ir partnerį. Virtualų, žinoma.
Galima rasti daug pasiūlymų įsigyti virtualų mylimąjį.

Pasaulis po truputį persikelia į virtualią realybę: lyg ir tikra, bet paliesti neįmanoma. Ne išimtis – ir mylimieji: vienišiams jau siūlomi nematomas vaikinas ar nematoma mergina.

Technologijos taip įsišaknijo į žmonių gyvenimus, kad gali kompensuoti beveik bet kokį trūkumą. Gresia vienatvė per Valentino dieną? Ne problema, jau yra pasiūlymų, siūlančių padėti ir tokiu atveju. Dar visai neseniai virtualūs partneriai buvo vaizduojami tik kino filmuose, o šiandien fantastika jau yra tapusi realybe.
Taigi, išradingieji Kinijos prekeiviai jau siūlo mylimąjį arba mylimąją už maždaug 1,2 JAV dolerio per dieną. Tai tikras žmogus, su kuriuo pirkėjas kalbasi telefonui arba susirašinėja trumposiomis žinutėmis. Su nematomu partneriu galima kalbėtis kaip su artimiausiu žmogumi – susisiekti ryte ir palinkėti geros dienos, nusiųsti jam bučinį, vakare pasikalbėti apie praėjusią dieną: pasidžiaugti arba pasiguosti, prieš miegą palinkėti labos nakties. Vienu žodžiu, susisiekti bet kada ir kalbėtis apie bet ką.
 
Panašios paslaugos teikiamos Indijoje ir Japonijoje. Tiesa, šiose šalyse realius žmones atstoja kompiuterio programa arba mobilioji programėlė, kurių tikslas – paruošti žmogų gyvenimui partnerystėje ar santuokoje. Kitaip tariant, bendro poros gyvenimo treniruoklis, kurio užduotis parengia algoritmas.
 
Jungtinėse Amerikos Valstijose egzistuoja pasiūlymas „Invisible boyfriend“ („Nematomas vaikinas“), pavadinimas puikiai atitinka 25 dolerius kainuojančios paslaugos esmę. Moteris gali ne tik pati susikurti ne tik vaikino išvaizdą: rasę, ūgį, svorį, veido bruožus, bet ir aprangos stilių ir dar (tai – svarbiausia, nes nepasiekiama realybėje!) kontroliuoti savo partnerį, kaip jis turėtų elgtis. Viskas – kaip realiame gyvenime. Viena smulkmena: trūksta tik paties vaikino.
 
Analogiška paslauga buvo siūloma vyrams. Tiesa, stipriosios lyties nesuviliosi galimybe aprengti moterį, tad jiems buvo siūloma pusnuogė virtuali partnerė – reali moteris, matoma kompiuterio ekrane, kuri apsirengusi vien apatiniais ir atsisėdusi ant raudonos spalvos sofos. Tarsi Amsterdamo raudonųjų žibintų kvartalo darbuotoja vykdo vyrų paliepimus – nusišypsok, padainuok, pasikalbėk su manimi… Galimybės, lyginant su vyrų fantazija, ribotos.
Pasiknaisiojus internete tokių ir panašių paslaugų galima rasti dar ne vieną. Nors nematomas mylimasis neapkabins, nepabučiuos, neištars švelnaus žodelio, matyt, šios paslaugos populiarios tarp vienišių, kurie gyvenime vadovaujasi šūkiu „Geriau toks, negu jokio“.
 
Kita vertus, pasiūla reaguoja į paklausą. Virtualių partnerių poreikis toks didžiulis, kad investuojamos milijoninės sumos jiems tobulinti, sakoma, kad Japonijoje jau sukurta technologija, kuri padeda mylimąjį atstoti visapususiškai – imituojamas net seksas...
 
  

Žymos: partneriai, virtuali tikrovė

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Kalbasi dvi kaimynės:
– Ką gi jūs darote, kad jūsų rankos tokios išpuoselėtos?
– Nieko.