Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Edita Lankauskienė   |   2014-07-12

Kaip baigsis jūsų santykiai?

  
Kaip baigsis jūsų santykiai? Poros santykių modelių būna įvairiausių.

Kuo anksčiau suprasi, kas jūsų poros laukia – laiminga santuoka ar neišvengiamas išsiskyrimas – tuo paprasčiau bus pakreipti situaciją bent jau neskausminga linkme, o galbūt ir pakeisti iš esmės! Santykių specialistai yra nustatę daug požymių, parodančių, kuri pora dažniausiai neturi bendros ateities, nors meilė tuo metu dar liepsnote liepsnotų.

 Romanas su „mokinuku“
Dešimčia ar penkiolika metų jaunesniu išrinktuoju galima pasididžiuoti prieš draugus, bet ar jis tikrai tinkamas būti jūsų vyru? Statistika rodo, kad dauguma porų, kur moterys daug vyresnės už vyrą, išyra per 3–5 metus.
 
Rizikos veiksnių šiuose santykiuose gan daug: tai ir pavydas, ir „kreivas“ visuomenės požiūris į jūsų porą, ir nuomonių skirtumai vaikų klausimu (paprastai brandi moteris jau nori turėti vaikų, o jaunuolis dar nepasirengęs tapti tėvu). Neretai tokiose porose moteris atlieka motinos vaidmenį, o vyras – sūnaus, ir gali ateiti tokia akimirka, kai „numylėtas sūnelis“ panorės palikti „motinišką“ lizdą. Taigi, šiuo atveju moteris turi išmokti elgtis su savo išrinktuoju kaip su vyru, o ne kaip su berniuku. Arba – susirasti vyresnį gerbėją. Statistika rodo, kad geriausiai sugyvena poros, kai vyras už žmoną vyresnis 5–6 metais.
 
Kurortinis romanas
 
Saulėlydžiai prie jūros, kokteiliai bare ir siautulingos diskotekos – per atostogas viskas tarsi sukurta meilei, tačiau... dažniausiai viskas tuo ir baigiasi.
Statistikos duomenimis, tik 7–10 proc. kurortinių romanų baigiasi vedybomis. Kiti gi neatlaiko realybės ir buities išbandymų. Per bangas šokinėjanti nimfa palaidais plaukais miesto tikrovėje gali pasirodyti besanti apdairi karjeristė, o riteris ištreniruotu kūnu – paprasčiausias nuobodus vyriškis, kuris metro niekada neužleis vietos senutei.
 
Jei norite kurortinio romano tęsinio, psichologai pataria neskubėti suartėti ir neatsiverti iki galo, nes santykių tęsinį užvis labiausiai garantuoja likusi intriga. Bet dėl visa ko verčiau nekurkite didelių iliuzijų apie šviesią bendrą ateitį ir pasistenkite nepamiršti, kad tikrovėje jūsų kurortinio romano herojus gali būti visai kitoks.
 
Meilė laiškais
 
Šiuolaikinės technologijos sujungia įsimylėjėlius, gyvenančius už jūrų marių. Be to, juk keistis laiškais taip romantiška! Deja, ir čia didelė rizika, kad tokia meilės istorija realaus tęsinio neturės. Meilė per atstumą, pasak psichologų – tai moters meilė su pačia savimi, su savo fantazija, kur ji susikuria norimą savo mylimojo paveikslą. Kita rizika – pamilti apsimetėlį. Juk net moteris internete gali pasivadinti vyrišku vardu... Užtat kuo anksčiau suorganizuosite susitikimą realybėje, tuo daugiau šansų, kad jūsų internetinis nuotykis peraugs į ką nors konkretesnio. O iki susitikimo verčiau nenugrimzti į rožines svajones.
 
Romanas su mamos sūneliu
 
Kai kurie vyrai, kad galėtų vesti, pirmiausia dar turi „išsiskirti“ su savo mama. Antraip jų idealios sąjungos akivaizdoje galite būti trečias ir, kaip žinia, ne pats laukiamiausias asmuo.
 
Jei vis dėlto nuspręstumėte, kad be jo gyventi bus dar sunkiau nei su juo, pirmiausia teks jį „atsikovoti“ iš mamos. Tačiau netgi jei ir pavyks, rizikuojate tapti jam „nauja mama“. Ir dar: žinokite, kad teks susitaikyti su nuolatiniu anytos buvimu šalia. Taigi, pasistenkite jos nekritikuoti, o kaip tik atvirkščiai – dažniau pagirti ir motiną, ir sūnų. Ar tam esate pasirengusi ir to norite?
 
Santykiai su vedusiu vyru
 
Prieš ryžtantis santykiams su vedusiu vyru reikėtų labai gerai pagalvoti, kokią vietą jūs užimsite jo gyvenime, ir išsiaiškinti, kam jam apskritai reikalingas romanas su jumis.
 
Romanas su vedusiu, pasak psichologų, dažniausiai turi dvi baigtis: arba kurį laiką jūs jam būsite meilužė, o paskui jis grįš į šeimą, arba sukurs naują šeimą (su jumis), bet bus jums neištikimas su kita moterimi. Ką gi daryti? Na, jei psichologų aprašytieji šie du populiariausi variantai jūsų negąsdina, ką gi – pirmyn...
 
Santykiai sekso pagrindu
 
Kokybiškas seksas – puikus pagrindas stabiliems santykiams. Pirmajame romano etape gal ir nieko baisaus, jei be jo niekas nesieja, be tik ne tuomet, kai jūsų draugystės laikas skaičiuoja mėnesius ir metus. Nes seksas pats savaime neilgai bus vertybė. Laimingai poros sąjungai reikia šio to „rimtesnio“ – galima sakyti, seksualinio ir dvasinio potraukio sintezės. Taigi, arba skubiai ieškokite bendrų interesų, arba bėkite nuo tokių santykių kuo toliau ir kuo greičiau.
 
Santykiai „iš nervų“
 
Buitinis smurtas, amžinas pavydas ir kaltės jausmas dažniausiai pražudo santykius. Romanas, kuris nuolat išprovokuoja emocines krizes, vargu ar kada peraugs į laimingą sąjungą. Net labai vyrą mylinti moteris tokios įtampos ilgai neištveria. Na, jei vyras pajus grėsmę jūsų netekti, gal dar ir gali „įvykti stebuklas“, tačiau...
 
Santykiai po išdavystės
 
Nedaugeliui moterų užtenka drąsos atleisti išdavusiam partneriui. Kur kas dažniau nuoskauda neleidžia atkurti buvusių santykių.
 
Išdavystę atleisti labai sunku, todėl nuoskauda virsta šventu kerštu. Nuolat primenama praeitis ir priekaištai sukuria slegiančią psichologinę atmosferą, ir siekdamas iš jos ištrūkti vyras gali išdavystę pakartoti, ir ne vieną kartą...
 
Užtat jei jau nusprendėte atleisti, tai atleiskite kartą ir visiems laikams. Tik neįsijauskite į „aukos“ vaidmenį, nes tokiu atveju kils tokia pat grėsmė ir visiems ateities santykiams. Sutikite, tai tikrai ne pats geriausias pagrindas naujam romanui...
 
Romanas iš keršto buvusiajam
 
Nauji santykiai anaiptol negarantuoja, kad jums pavyks pamiršti ankstesniąją aistrą. Jei santykiai grindžiami keršto jausmu, jie paprastai nebūna tvirti ir ilgalaikiai. Juk visos mintys tebesisuka apie buvusįjį, tad tam, kuris šalia, paprasčiausiai nebelieka energijos.
 
Nors ir kaip mėgintumėt ieškoti naujojo draugo privalumų, pranašesnis jūsų akyse visuomet liks ankstesnysis partneris. Kad jus tebetraukia buvusysis, dabartiniam draugui bus labiau nei akivaizdu, taigi, ko gero, jis pirmasis ir ištars lemtingąjį „sudie“.
 
Tai gal verčiau nustoti apgaudinėti save ir nebevedžioti už nosies dabartinio išrinktojo? O pasirinkti jums reiktų kuo greičiau: jei vis dar tebemylite buvusįjį, gal verčiau paleiskite žmogų, esantį šalia jūsų dabar.
 
  

Žymos: Santykiai, Šeima,, Meilė

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Godus moka du kartus. Bukas moka tris kartus. Mokesčių mokėtojas moka visada.