Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2016-02-28

Kaip sukurti tobulą piršlybų akimirką?

  
Kaip sukurti tobulą piršlybų akimirką? Nuostabią akimirką sukurs privati, jauki aplinka, paprastumas bei jūsų nuoširdumas.

Piršlybos – daugeliui vienas jautriausių ir laukiamiausių gyvenimo akimirkų. Tiek žiedą dovanojantys vyrai, tiek stebuklingąjį „Taip” ištariančios moterys trokšta, jog šis momentas būtų nepriekaištingas ir įsimintinas. Pateikiame šaunius patarimus, kurie padės įgyvendinti šią svajonę.

Niekam ne paslaptis, jog didžiausiu galvos skausmu tampa tinkamos vietos pasirinkimas. Konkretaus sąrašo pateikti turbūt neįmanoma, bet turėtumėte atsiminti, jog išrinktoji vieta turėtų būti jums abiems ypatinga. Nesvarbu, ar tai bus mažas restoranas ar jaukus kampelis, bet svarbiausia, jog tai keltų sentimentus tiek jums, tiek jūsų išrinktajai.
Paprastumas – raktas į sėkmę visose gyvenimo situacijos. Ne išimtis ir piršlybos, kurios bus nepriekaištingos, jei išrinksite jaukią, bet jums malonią aplinką. Nesistenkite sukurti beprasmės prabangos, nes jūsų išrinktoji turbūt laimingiausia bus vietoje, kuri jums abiems bus ypatinga. Nepamirškite, jog ši akimirka jūsų atmintyje įstrigs visam laikui.
 
Jei mergina ne iš tų, kurios dieviną pompastiką ir dėmesį, venkite didelio vakarėlio organizavimo. Neverta apie piršlybų planus iš anksto pranešti visiems draugams ir artimiesiems, nes ypatingąją akimirką ar keletas minučių po jos mažiausiai norėsite smalsių aplinkinių klausimų.
 
Privatumas taip pat turėtų atsispindėti ir pirmosiose akimirkose po piršlybų. Pabūkite tą laiką drauge ir pasidalinkite nuostabiomis emocijomis, o ne skubėkite viešinti tai socialiniuose tinklapiuose ir kelti nuotraukos su komentarais ,,Ji pasakė taip” arba ,,Jam pavyko”.
 
Jautrumas – dar vienas tobulų piršlybų elementas. Atviras klausimas, ar jūsų mylimoji sutiks savo likusį gyvenimą praleisti su jumis, ir nuoširdžios detalės pavers šį momentą ypatingu ir įsimintinu. Balionai, šampanas ir kita proginė atributika visai nereikalinga, jei akimirką pripildysite nuoširdumu ir atvirumu.
 
Nors turbūt nei vienas neįsivaizduojame piršlybų be žiedo, visgi jos gali tapti ypatingos ir be šio elemento. Galbūt jūsų išrinktoji norėtų žiedą išsirinkti pati? Tokiu atveju pasiperšant galite jai įteikti kaklo papuošalą ar kitokią ypatingą dovaną, o žiedą išsirinksite dviese jau ištarus stebuklingąjį „Taip”.
 
  

Žymos: Meilė, Piršlybos

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Bendrabutyje šnekasi studentai.


– Gal reikėtų kiaulę auginti?


– Ką tu, smarvė, purvas...


– Nieko tokio – pripras.