Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2013-04-04

Karališkoji pora sugrįžo į savo pažinties vietas

  
Karališkoji pora sugrįžo į savo pažinties vietas Karališkoji pora lankėsi savo pažinties vietose.

Princas Williamas ir Catherine lankosi dviejų dienų vizito Škotijoje. Kaip ir įprasta daug dėmesio sulaukė besilaukiančios kunigaikštienės apranga, pranešė „Dailymail“.

Šįkart Catherine pasipuošė ypač trumpu paltuku škotiškais motyvais, taip pagerbdama vietovę, kurioje lankosi. Moters aprangos sekėjai išsiaiškino, kad vizitui kunigaikštienė pasirinko britų kompanijos „Moloh“ paltuką, kainuojantį 425 svarus. Manoma, kad kunigaikštienė jį įsigijo nedideliame butike Londono Pimlico rajone, kur buvo pastebėta apsipirkinėjanti anksčiau.
Susitikimo metu pora susitiko su vietiniu jaunimu bei sportininkais, aplankydama „Emirates“ areną, kurioje 2014 metais vyks Britanijos tautų sandraugos žaidynės. Taip pat planuojami susitikimai su benamių labdaros organizacijomis bei „Skype“ pokalbis su dviem jaunais britais, kurie dalyvauja benamių darbo mainų programoje Olandijoje.
 
„Tiesa“ primena, kad Catherine su Williamu susipažino Šv. Andrejaus universitete, Škotijoje. Jaunuoliai susitiko meno istorijos paskaitose. Todėl šis vizitas turbūt bus ne be reikalo užbaigiamas specialiu karinių lėktuvų paradu, kuris kils iš karinės bazės, esančios netoli universiteto.
 
 
 
  

Žymos: Kate Middleton, Škotija, Karališkoji šeima

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Daugybę šimtmečių turistus masinanti Italija, praleidus joje beveik pusę metų, parodo visai kitokį savo veidą – ne fasadinį, skirtą apgauti tuos, kurie ateina ir išeina, bet tą tikrąjį – raukšlėtą, nugairintą kaitrios pietų saulės, dažnai išspaudžiantį grėsmingų mimikų. Kai išmoksti jas skaityti, mintyse dėliojasi taisyklės, dažniausiai stipriai prasilenkiančios su lietuvių logika.