Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2013-05-28

Kate viešų renginių dėl nėštumo nevengia

  
Kate viešų renginių dėl nėštumo nevengia Kate nepraleis Karalienės karūnavimo jubiliejaus iškilmių.

Kate Middleton, likus kone mėnesiui iki gimdymo, planuoja dalyvauti specialiose iškilmėse, skirtose paminėti Karalienės Elžbietos 60-osioms karūnavimo metinėms, pranešė žurnalas „Marie Claire“.

Iškilmės vyks birželio 4-ąją Westminsterio abatijoje, kur iškilmingoms mišioms rinksis visa karališkoji šeima. Planuojama, kad Kate į ceremonją atvyks kartu su savo vyru princu Williamu ir jo broliu Hariu. Iš viso iškilmėse dalyvaus apie 2 tūkst. svečių.
Tai turėtų būti paskutinysis didesnis viešas renginys, kuriame dalyvaus kunigaikštienė, skaičiuojanti aštuntą nėštumo mėnesį. Artimiausią mėnesį jos kalendoriuje numatyti vos du mažesnio masto renginiai. Kate planuoja jau liepos pradžioje sugrįžti į tėvų namus Berkshyre, kur ir praleis pirmąsias savaites po gimdymo.
 
Netyla kalbos ir apie kunigaikštienės pasirinktą ligoninę gimdymui. Jos tėvų šeimos draugas atskleidė, jog visi labai norėtų, jog ji pasinktų Karališkąją Berkšyro ligoninę, kurioje ir gimė pati Kate. Bet kuriuo atveju karališkosios šeimos ginekologas Alanas Farthinas, kuris taip pat rūpinasi ir karalienės sveikata, vyks į bet kurią ligoninę, kurioje pasirinks gimdyti kunigaikštienė.
 
  

Žymos: Kate Middleton, įžymybės, Karališkoji šeima

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Studentams uždavė parašyti trumpą frazę kurioje būtų religija, seksas ir paslaptis.
Dešimtuką gavo studentė, parašiusi: „O Dieve, aš laukiuosi ir net nežinau nuo ko“.