Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

tiesa.com   |   LNK   |   2013-12-04

K.Brazauskienės sūnus vengia vedybų

  
K.Brazauskienės sūnus vengia vedybų K. Brazauskienės sūnus neketina vesti savo vaikų motinos Jurgitos.

Kristinos Brazauskienės sūnus Ernestas Butrimas niekada nedalino interviu ir vengė prisipažinti, kad priklauso Brazauskų šeimai. „Aš niekada nesisavinau to, kas ne mano, ir viską, ką šiandien turiu, esu užsidirbęs savo rankomis. Tačiau gyvendamas Algirdo Brazausko pašonėje būčiau galėjęs padaryti neblogą karjerą, jei tik būčiau norėjęs“, - sakė Ernestas.

 LNK gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki“ vyras prisipažino, kad prieš vienuolika metų per visą Lietuvą nuskambėjusios tėvų skyrybos ir jo mamos meilė prezidentui jam nebuvo itin malonūs įvykiai. Ernestui reikėjo palaikyti ir palūžusį tėvą, ir be proto įsimylėjusią mamą, nors jai tuo metu mažiausiai norėjosi klausytis šeimos patarimų. O galiausiai tapti prezidento įsūniu. „Kai mama pasakė, kad tekės už prezidento, galvojau, kad juokauja“, - prisipažįsta Ernestas, apie jų meilės romaną sužinojęs tik tada, kai buvo paskelbtas vestuvių faktas.
Du vaikus – ketverių Ievą ir netrukus metukų sulauksiantį Adomą kartu su mylimąja Jurgita Alsyte auginantis vyras niekada nebuvo vedęs. 42-ejų Ernestas prisipažino po tokių dramatiškų šeimos įvykių ilgam nusivylęs santuoka. „Skyrybos visada būna sunkios ir nemalonios, o kai tavo šeimos griūtį stebi visa Lietuva, pasakai sau – aš niekada nevesiu“, - teigė Ernestas.
 
Viešumas išmokė atsakomybės
 
Dabar E. Butrimas dažnai girdi priekaištų, jog turėdamas du vaikus ir dešimt metų jaunesnę mylimąją, turėtų įteisinti savo santykius. „Nebėgu nuo atsakomybės, tačiau prisipažįstu, kad tokia pozicija vyrams patogi“, - sakė Ernestas ir prisipažino, kad dar prieš savo tėvų skyrybas būdamas jaunas kaip ir visi svajojo apie tradicinę šeimą ir santuoką.
 
Ernesto mylimoji Jurgita dėl šeimos atsisakė planų studijuoti užsienyje, tačiau dėl to niekada nesigailėjo. „Vaikai – nuostabi gyvenimo patirtis, o dėl to, kad nesame susituokę, aš nesijaučiu nesaugiai. Jaučiuosi mylima ir turinti užnugarį. O ar norėčiau to žiedelio? Žinoma, kad norėčiau, o kuri moteris nenorėtų?“, - retoriškai klausė K. Brazauskienės marti.
 
„Gyvenimas po padidinamuoju stiklu mane išmokė atsakomybės, nes kiekvienas paslydimas tampa didžiule pamoka“, - prisipažino Ernestas. Pastaruoju metu vienintelės naujienos apie Kristinos Brazauskienės sūnų buvo iš teismų. Vyrui iškelta baudžiamoji byla po to, kai vasarą Ernestas vairavo išgėręs ir siūlė pareigūnams kyšį. „Labai nemalonu, kai tokie dalykai išlenda į viešumą, bet aš pats esu kaltas, kad mėgstu pakvailioti. Stengiuosi padaryti išvadas“, - prisipažino Ernestas.
 
  

Žymos: Šeima, televizija

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Godus moka du kartus. Bukas moka tris kartus. Mokesčių mokėtojas moka visada.