Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2012-12-03

Kembridžo kunigaikštienė laukiasi pirmagimio

  
Kembridžo kunigaikštienė laukiasi pirmagimio Britai pagaliau sulaukė ilgai lauktos naujienos apie Kate ir Williamo būsimą pirmagimį.

Šv. Jokūbo rūmai patvirtino dar praėjusiąją savaitę pasklidusius gandus, jog Kembridžo kunigaikštienė Catherine ir princas Williamas laukiasi pirmagimio. Dėl sunkių rytinių pykinimų kunigaikštienei atsidūrus ligoninėje, visa šalies žiniasklaida pradėjo stebėti kiekvieną naujieną apie Catherine nėštumą.

2011 metų pavasarį susituokusi pora yra sakiusi, kad norėtų susilaukti dviejų vaikų. Artimiausi jų draugai neabejoja, kad pora stengsis savo būsimus vaikus auginti kuo labiau įprastoje aplinkoje.
Dar praėjusiąją savaitę viena geriausių K. Middleton vaikystės draugių Jessica Hay prasitarė, jog apie savo pirmąjį laukiamą kūdikį pora paskelbs jau gruodžio pradžioje. Pašnekovė sakė turinti patikimos informacijos, jog artėjančių švenčių proga britai bus nustebinti puikia naujiena. Jos žodžiai pasitvirtino jau netrukus ir pateisino visų britų lūkesčius, nepailstamai spėliojusius, kada visuomenės mylima pora susilauks pirmagimio.
 
  

Žymos: Kate Middleton, Princas William, Karališkoji šeima,

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Mokytoja:
– Petriuk, kodėl vakar nebuvai mokykloje?
– Man galvą skaudėjo.
– Bet gi tave vaikai vakar matė lauke žaidžiantį futbolą!
– Na, bet kojų tai man neskaudėjo...