Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2015-11-12

Kokių moterų vyrai nesirenka „ilgam ir laimingam“ gyvenimui?

  
Kokių moterų vyrai nesirenka „ilgam ir laimingam“ gyvenimui?
© Pinterest.com
Gal maži moteriški kaprizai vyrus iš pradžių ir žavi, bet tik ne užmezgus ilgalaikius santykius.
Esi vyro išnaudotoja, norinčia visą gyvenimą iš jo imti (ne tik dėmesį, bet ir pinigus), tačiau nieko neduoti atgal.

Esi graži, protinga, versli, sugebi sukontroliuoti visą gyvenimo tėkmę, nuveikti kalnus ir už savo pinigus pasilepinti… Sakytume, esi nuostabi moteris. Bet niekaip nesupranti, kodėl vyrai su tavim ilgai neužsibūna, juo labiau nė vienas nesiūlo ilgo ir laimingo gyvenimo kartu? Ogi todėl, kad tu vyrams įkūniji beveik visus bruožus, kuriuos jie yra įtraukę į „juodąjį sąrašėlį“.

Taigi, verta jį iššifruoti. Tu niekada nebūsi kandidatė į jo gyvenimo drauges, jei pulsi į šiuos kraštutinumus:
• Leisdama su juo laiką draugų kompanijoje elgsies taip, lyg jo nebūtų šalia. Atmink, gali bendrauti, paflirtuoti su kitais, bet Jis visada turi jaustis tavo dėmesio centre – kad nepažemintum jo vyriškojo ego.
 
• Dažnai būsi nepatenkinta, verkšlensi, juo labiau – kelsi isterijas ar net griebsies šantažo. Gal maži moteriški kaprizai vyrus iš pradžių ir žavi, bet tik ne užmezgus ilgalaikius santykius.
 
• Būsi „pusiau vyras“, tai yra įkūnysi moters anaiptol nepuošiančius bruožus: valdingumą, agresyvumą, įsivaizduosi, kad tavo nuomonė yra vienintelė teisinga ir neieškosi kompromisų.
 
• Vadovė būsi visur: ir darbe (tai puiku), ir namie (nieko gero). Net jei ir esi stipri moteris, vadovavimas neturi pereiti į asmeninių santykių sferą. Vyras neturi jaustis prastesnis, antraip jis užgniauš savo vyriškas savybes, ir tu pati turėsi laikyti visus keturis namų kampus, arba eis tų vyriškų savybių demonstruoti kitoms. Savo karjera rūpinkis pati, o savimi leisk pasirūpinti vyrui.
 
• Tiesiog tapsi jo išnaudotoja, norinčia visą gyvenimą iš jo imti (ne tik dėmesį, bet ir pinigus), tačiau nieko neduoti atgal. Vyrai pasirengę leisti pinigus moters grožiui, bet mainais tikisi gauti dar daugiau – nepamiršk to.
 
• Jei stengsies jį kontroliuoti visur ir visada. Vyrai nemėgsta būti pririšti ant trumpo pavadėlio...
Be abejo, čia kalbėjome tik apie elgesio kraštutinumus. Na, o jei turi tik lašelį pavydo, keletą moteriškų kaprizų, o prireikus gali pademonstruoti ir moterišką stiprybę – tai bus tie druskos krisleliai, kurie, tikimės, tik pagardins judviejų poros ilgą ir laimingą gyvenimą.
 
 
  

Žymos: Meilė, Kraštutinumai, Gyvenimas kartu

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Grįžo vyrukas iš Afrikos. Susitinka draugą, o tas ir klausia:
– Na, kaip džiunglės?
– Oi, buvo toks nuotykis! Einu per džiungles, tik žiūriu, gorila iššoka iš krūmų. Ėmiau bėgti, o ta vejasi. Įlipau į pirmą pasitaikiusią palmę, gorila bandė irgi lipti, bet nuslydo.
Draugelis klausia:
– O tu neišsigandai? Aš tai iš baimės būčiau į kelnes pridėjęs!
– O kaip tu manai, kodėl ji nuslydo?