Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   dailymail.co.uk   |   2014-04-23

L. Lohan prisipažino apie persileidimą

  
L. Lohan prisipažino apie persileidimą L. Lohan dėl prarasto kūdikio negalėjo filmuotis ir buvo apkaltinta neatsakingumu.

Aktorė Lindsay Lohan, prisipažino realybės šou filmavimo metu praradusi kūdikį. Dėl piknaudžiavimo narkotikais išgarsėjusi žvaigždė neatvyko į darbą dvi savaites ir buvo apkaltinta neatsakingumu, skelbė dailymail.co.uk.

 Realybės šou apie iš reabilitacijos klinikos išėjusius žmones buvo filmuojamas kartu su Oprah Winfrey. 27-erių L. Lohan nepaaiškinusi priežasties, pasiėmė dviejų savaičių atostogas ir tik praėjus metams prisipažino, kad taip pasielgusi dėl persileidimo.
„Niekas nežinojo, kad netekau kūdikio. Tai labai ilga istorija. Todėl ir nepasirodžiau filmavime. Negalėjau net pajudėti. Toks įvykis sujaukia visas mintis ir palaužia dvasiškai“, - sakė aktorė.
 
Dėl L. Lohan šou filmavimas buvo kuriam laikui sustabdytas ir kūrybinė grupė kaltino aktorę. Pagrindinė laidos žvaigždė, atvirai pasakojusi apie gyvenimą po reabilitacijos, dabar teigė nebegalinti žiūrėti šio šou. „Žiūrėdama tą laidą aš prisimenu, kaip jaučiausi tuo metu. Ten tarsi būčiau buvusi ne aš. Tuo metu labai daug verkiau ir pažvelgusi atgal suprantu, kad atrodžiau pasigailėtinai, pati norėjau sau padėti, tačiau mano dvasinė būsena buvo sužlugdyta“, - interviu televizijos kanalui „OWN“ kalbėjo L. Lohan.
 
  

Žymos: Garsenybės, Šeima,

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Bendrabutyje šnekasi studentai.


– Gal reikėtų kiaulę auginti?


– Ką tu, smarvė, purvas...


– Nieko tokio – pripras.