Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   LNK   |   2014-08-25

Laura Imbrasienė: vaikams augant klausimų tik daugėja

  
Laura Imbrasienė: vaikams augant klausimų tik daugėja L. Imbrasienė džiaugiasi vaikų auginimo ypatumais galinti dalintis su TV žiūrovais.

„Esu nepaprastai laiminga dviejų vaikų mama. Nors vaikų auginimas didelė atsakomybė, kartu tai galimybė mėgautis gyvenimu kiekvieną akimirką ir į pasaulį žvelgti kiek kitaip – daug paprasčiau, nei mes, suaugusieji, įpratę. Tad drąsiai galiu teigti – kiekviena mano diena su vaikais kaskart atneša po rimtą iššūkį ir dozę gryniausios laimės!“ – taip savo kasdienybę apibūdino jau ketvirtąjį sezoną pradėsiančios TV laidos „Padėkime augti“ vedėja Laura Imbrasienė, visai neseniai pakeitusi įvaizdį.

 „Mano vaikai auga, o klausimų ne mažėja, jų, atvirkščiai – daugėja, tad noriu ir toliau kartu su žiūrovais dalytis tuo, ką žinau, išgirsti jų patarimų, drauge tartis ir atrasti“, – teigė laidos vedėja, kviesdama žiūrovus šeštadieniais prie arbatos puodelio įsijungti televiziją.
Pasak laidos vedėjos, naujasis sezonas ypatingas: „Esame subrendę kalbėti įdomesnėmis ir galbūt rimtesnėmis temomis, naujoms pažintims. Šį sezoną paliesime įvairias sritis – vaikų psichologinę raidą, streso valdymą, kalbėsime apie reabilitaciją, daug dėmesio skirsime vaikų skaitymui ir, žinoma, pramogoms. Mes vis dar tokie pat smalsūs ir aktyvūs kaip ir visi keturmečiai“.
 
  

Žymos: Šeima, televizija, Vaikai,

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Gyvenimo aprašymo skiltyje „šeiminė padėtis“ Jonas visada rašydavo: „Be išeities“...