Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   LNK   |   2014-04-15

Lietuvos Tarzanas negali vesti mylimosios, kol neturi karvės

  
Lietuvos Tarzanas negali vesti mylimosios, kol neturi karvės Fitneso čempionas A. Pauliukevičius dirbo afrikietės „nešiotoju“, kol ją pamilo.

Lietuviškuoju Tarzanu pramintas fitneso čempionas Andrius Pauliukevičius ilgai neturėjo merginos arba slėpė ją nuo visuomenės. LNK televizijoje atletas papasakojo, kaip užsimezgė jo ir egzotiškos gražuolės pažintis, palengva virtusi meilės istorija.

 Vieną dieną, kai A. Pauliukevičius, netekęs darbo, visas nuliūdęs maklinėjo po Vilniaus prekybos centro automobilių stovėjimo aikštelę, prie jo ant vienos kojos pristraksėjo gražuolė. Ne lietuvė. Mergina čempionui įbruko 30 litų ir pasakė: „Esi stiprus, nieko neveiki, nešk mane ant rankų. Mano koja nulūžo...“. Tokia buvo Andriaus ir Ilkos iš Afrikos pažinties pradžia.
Ilkai toks galingas nešėjas patiko. Mergina sumanė, kad čempionas ją... dažniau panešiotų. Andriui Ilką nešioti irgi patiko. Už panešimą trisdešimt litų, o be to gražuolė tokia visai nieko. O svarbiausia – labai lengva, sveria tik 49 kilogramus. Tokiam galiūnui – tai lyg plastmasinis svarmuo!
 
Tokiu būdu Andrius gražuolės taksistu – nešiotoju dirbo ištisą mėnesį. Nešiojo, nešiojo ir nepajuto, kad nebenori savo nešulio paleist iš rankų. Kaip sakant – prisinešiojo!
 
Taip pasaulio fitneso čempioną, gražiausių moterų nepalaužtą supermeną gudrioji afrikietė pavertė paklusniu įsimylėjėliu. Andrius sumanė pirštis. Tik kaip tai padaryti? Ilkos Adams tėvai ir seneliai gyvena Namibijoje! O be to, nežinia ar Ilkos tėvai leis dukrai tekėt ir gyvent su tokiu jiems neaiškiu vyriškiu. Ir dar su kasa! Be tėvų leidimo Ilka negali su Andriumi ne tik tuoktis, bet ir lytiškai santykiauti.
„Mums leidžia bendrauti, bet artimesnių santykių neleidžia turėti, kol nepasipiršau ir neparodžiau, kiek daug karvių turiu. Kol neturiu karvių, tol negalime turėti jokių santykių“, - atviravo fitneso čempionas.
 
Todėl vaikinas priverstas nakvoti automobilyje. „Aš ją turiu labai šiltai apkloti ir einu miegot į mašiną, nes, kol nepasipiršau ir kol jos tėvai nepalaimino mūsų santykių, mes negalim miegot kartu“, - prisipažino lietuviškasis Tarzanas.
Dabar A. Pauliukevičius griebėsi verslo. Prekiauja maisto papildais, treniruoja Lietuvos garsenybes, jas plonina, gražina ir taupo pinigus... karvei. Sportininkas šiemet planuoja vykti į Namibiją prisistatyti būsimiems uošviams.
 
  

Žymos: Sportas, televizija, Meilė

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Taksi automobilis lekia visu greičiu. Keleivis vairuotojui:

– Vairuotojau, važiuokite atsargiau. Manęs namuose laukia žmona ir penki vaikai.

Taksistas:

– Ir čia jūs man kalbate apie atsargumą?