Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

tiesa.com   |   perezhilton.com   |   2014-02-10

M. Obama atskleidė kaip auklėtų košės prisivirusį J. Bieberį

  
M. Obama atskleidė kaip auklėtų košės prisivirusį J. Bieberį Dvi dukteris auginančios M. Obama teigimu, dainininkui J. Bieberiui trūksta motinos artumo.

Duodama interviu pirmoji JAV dama Michelle Obama visada santūri ir maloni, tad viešai paklausta apie narkotikų ir sekso skandaluose besimurkdantį dainininką Justiną Bieberį atsakė griežtai ir nuoširdžiai.

 Radijo „Univision Radio“ laidoje kalbėdama su vedėju Enrique Santosu M. Obama sąžiningai atsakinėjo į visus klausimus. Temai pasisukus apie J. Bieberį JAV prezidento žmona savo nuomonės nevyniojo į vatą ir pasidalino požiūriu, kurio greičiausiai nenorėtų išgirsti skandalingojo atlikėjo motina, rašė portalas perezhilton.com.
„Aš pasistengčiau, kad jis būtų kuo arčiau manęs. Žinai, nesu tikra ar šis patarimas toks naudingas kaip veiksmas, tačiau dalyvaučiau jo gyvenime čia ir dabar. Tikriausiai didžiąją laiko dalį leisčiau su juo, keliaučiau kartu. Būčiau vien tam, kad jis galėtų su manimi kalbėtis. Norėčiau išsiaiškinti, kas dedasi jo galvoje“, - atviravo prezidento Baracko Obamos žmona.
 
M. Obama teigė, kad stengtųsi išsiaiškinti, kas J. Bieberio gyvenime iš tikrųjų svarbu, kas jam atrodo verta dėmesio. „Atvirai bendraudama su savo vaikais supratau, kas jiems svarbu. Vaikui reikia tėvų patarimo ir supratimo. Jis nori matyti tėvus kasdien, žinote, juk jis dar vaikas. Nesvarbu, kad jį atpažįsta visame pasaulyje, o jo dienotvarkė užimta kaip suaugusio žmogaus, jam reikia tėvų paramos, todėl būčiau šalia, kai manęs reikėtų“, - akmenį į J. Bieberio tėvų daržą metė prezidento žmona.
 
M. Obama neužsiminė apie tai, kad J. Bieberis artimai bendrauja ir visur keliauja tik su tėčiu. Išreikšdama savo nuomonę apie vaikų auklėjimą, prezidento žmona, žinanti, kad dainininkas gyvena su vienu iš tėvų, subtiliai nutylėjo šį faktą, tačiau leido suprasti, jog vaikinui reikia motinos.
 
  

Žymos: Šeima, Justinas Bieberis, Michelle Obama

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Studentas akušeris priiminėja gimdymą. Jam pasibaigus, klausia profesoriaus:
– Sakykite, ar aš viską teisingai padariau?
– Taip, kaip pirmą kartą, tai tiesiog puikiai! Tik kitą kartą atminkite: per užpakaliuką reikia plekšnoti kūdikį, o ne jo motiną!