Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2015-03-28

Meilės, grožio ir sekso receptai pagal sociologus

  
Meilės, grožio ir sekso receptai pagal sociologus Vyrai ištaria „myliu“ vidutiniškai po 88 dienų nuo pažinties, o moterys – po 134 dienų.

Norite – tikėkite, norite – ne, tačiau visi čia skelbiami faktai nėra išgalvoti, o atrasti visažinių sociologų. Bet... Balandžio 1-oji juk taip pat ne už kalnų, tad linkime kiekvienam pažvelgti į šią statistiką linksmai ir kūrybiškai ją pritaikyti savo gyvenimui pagerinti!

Porų laimės receptas
Ketveri metai ir keturi mėnesiai – štai toks yra pats idealiausias sutuoktinių amžiaus skirtumas ir, be abejo, vyresnis turi būti vyras. Tokius rezultatus skelbia Londone atlikto tyrimo autoriai. Jie apklausė 2000 porų ir išvedė šį aritmetinį vidurkį remdamiesi laimingais save laikančių sutuoktinių amžiaus skirtumu.
Tik 1 proc. moterų ir 2 proc. vyrų tvirtina, kad poros, kur moteris yra vyresnė, gali būti laimingos. Trečdalis moterų norėtų susitikinėti su vyru, kuris būtų vyresnis septyneriais ir daugiau metų. Beje, kad ir kaip paradoksaliai skambėtų, bet jos pačios, matydamos tokias poras, netiki moters nuoširdumu ir galvoja, kad ji susiviliojo tik vyro turtu.
Kada mes patys gražiausi?
Amerikiečių sociologai paneigė nuomonę, kad jaunystė – pats gražiausias amžius žmogaus gyvenime. Kaip parodė plataus masto tyrimas, šiuolaikinės moterys gražiausios sulaukusios 30 metų, o vyrai –34-erių. Ši būsena išlieka apie dešimtį metų, tad moterys pastebimiau senti pradeda apie 41-uosius savo gyvenimo metus, o vyrai ir dar pora metų vėliau – apie 43-iuosius. Moterų seksualinis patrauklumas, mokslininkų nuomone, ima sparčiai mažėti nuo 53-ejų, o vyrų – nuo 58-erių.
 
Vyrai prisipažįsta greičiau...
Šiuolaikiniai jaunuoliai neskuba kalbėti apie savo jausmus. Kaip rodo Maskvoje surinktos statistikos duomenys, 39 proc. vyrų prisipažįsta mylintys jau pirmąjį pažinties mėnesį, o 33 proc. vyrų savo išrinktąją per pirmąjį mėnesį supažindina ir su savo tėvais. Moterys, pasirodo, kiek santūresnės: per pirmąjį pažinties mėnesį savo užgimusius jausmus paviešina 23 proc. moterų, o iš karto su savo tėvais mylimąjį supažindina 25 proc. moterų. Sociologai išskaičiavo, kad vyrams „pribręsti“ iki meilės prisipažinimo prireikia vidutiniškai 88 dienų, o moterims – 134 dienų.
Ta pati apklausa atskleidė ir intymių santykių statistiką: 43 proc. vyrų ir 36 proc. moterų su savo išrinktuoju intymiai bendrauti pradeda jau pirmąjį pažinties mėnesį, bet didžioji dauguma meilės malonumams ne tik siela, bet ir kūnu atsiduoda antrą ar trečią pažinties mėnesį.
 
Įsimylėjęs žmogus tampa protingesnis
Italijos tyrėjai nustatė, kad įsimylėjimas ir seksas žmogų padaro protingesnį. Pačioje įsimylėjimo pradžioje žmogaus nervinės ląstelės dalijasi daug sparčiau, dėl to ryškiai padidėja smegenų aktyvumas.
Buvo nustatyta, kad žmonių, ilgą laiką gyvenančių su tuo pačiu partneriu, smegenyse tokio aktyvumo, koks buvo santykių pradžioje, jau nebeaptinkama. Tačiau. laimė, yra ir kitas būdas stimuliuoti smegenų veiklą – tai dažnas seksas. Mokslininkai įrodė, kad mylėjimasis suaktyvina tą smegenų dalį, kuri atsakinga už atmintį ir mokymąsi. Šis efektas išlieka ir pagyvenusiems žmonėms: reguliarus seksas sumažina silpnaprotystės riziką.
 
Apskaičiuota ideali mylėjimosi trukmė
Mokslininkai, atlikę 2000 europiečių apklausą, išsiaiškino, kad ideali „meilės seanso“ trukmė, kuri būtų optimaliausia ir vyrui, ir moteriai, yra nei daug, nei mažai – 23 minutės, o geriausias laikas meilės malonumams – šeštadienio vakaras nuo 22 iki 23 valandos. Daugumai apklaustųjų tai vienintelis laikas, laisvas nuo darbo ir namų reikalų. Beje, daugumos respondentų mėgstamiausia sekso poza – „mergina viršuje“. Tiesa, JAV atlikto tyrimo rezultatai rodo ką kita. Amerikiečių nuomone, idealus sekso laikas – 10 minučių, o geriausia poza – „vyras iš užpakalio“.
 
Pačios laimingiausios – penkiasdešimtmetės!
Australijoje atlikta apklausa parodė, kad moteriai, sulaukusiai 50 metų, prasideda naujas, laimingesnis gyvenimas. Tuo amžiaus tarpsniu dailioji lytis išsilaisvina iš visų savo kompleksų ir problemų ir pradeda iš tikrųjų mėgautis bendravimu, seksu ir apskritai gyvenimu.
Ketvirtadalis vyresnių nei 50 metų moterų prisipažino, kad niekada anksčiau seksas neteikė joms tokio pasitenkinimo, o kas penkta moteris seksualinių kontaktų turėjo ne rečiau kaip kartą per savaitę. Tokiais „rodikliais“ gali pasigirti tik 20-metės merginos, bet, skirtingai nuo 50-mečių, jos nelaiko savęs laimingomis. Beveik pusė vyresnių nei 50 metų moterų tampa aktyvesnės ir verslesnės, nei buvo iki tol: pradeda lankyti sporto užsiėmimus ir užmezga naujas pažintis.
 
  

Žymos: Santykiai, Meilė, Grožis

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Taksi automobilis lekia visu greičiu. Keleivis vairuotojui:

– Vairuotojau, važiuokite atsargiau. Manęs namuose laukia žmona ir penki vaikai.

Taksistas:

– Ir čia jūs man kalbate apie atsargumą?