Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2015-11-14

Mesk jį, kol nevėlu

  
Mesk jį, kol nevėlu
© Pixabay.com
Geriau vienai nei su bet kuo.
Ar būna situacijų, kai nenori jam ko nors pasakoti bijodama jo reakcijos?

Kad ir kokia laiminga buvai pirmomis pažinties dienomis, bet praėjus pirmajai euforijai privalai nusiimti rožinius akinius ir į savo draugą pažvelgti „per atstumą“, kad galėtum įvertinti, ar su juo ilgai būsi laiminga. Štai tik keletas patarimų, į ką atkreipti dėmesį ir kada verta suklusti, o galbūt ir nedelsiant ištarti jam „sudie“.

• Ar jis riboja tavo bendravimą su artimaisiais, pažįstamais ir draugėmis? Jei kaskart, kai tu nori su kuo nors susitikti ar praleisti laiką, viskas baigiasi kaltinimais ir psichologiniu šantažu, kad tik niekur neišeitum, tai nieko gero nežada. Tolerancijos iš jo nesulauksi ir ateity.
• Ar jis verčia jaustis kalta, kad tu turi savo asmeninį gyvenimą? Jeigu jis nori, kad pamirštum visus savo pomėgius, jei kaskart grįžusi iš susitikimo, koncerto, teatro, į kurį pakvietė draugė ar mama, turi kęsti jo „nekalbadienį“, matyti surūgusį jo veidą ir teisintis, teisintis, teisintis, jums – nepakeliui. Jo savininkiškumo jausmas peržengęs visas ribas.
 
• Ar jis tave įžeidinėja? Jei jis gali bet kada pavadinti tave kvaile ar pažeminti ir draugų akivaizdoje, tai jau labai rimtas signalas. Be abejo, tokiu atveju, kai mėgini su juo aptarti šią situaciją, vėl pasipila kaltinimų ir įžeidinėjimų lavina, kad per jautriai reaguoji ir darai problemas, kur jų nėra. Patikėk: tai niekada nepasikeis...
 
• Ar visada lieki kalta tik tu? Ne veltui sakoma, kad poros nesantaikos kaltininkas niekada nėra vienas žmogus. Taigi, ne išimtis ir jūs. Bet jei jis randa būdų apkaltinti vien tave... jis tiesiog tobulas šantažuotojas.
 
• Ar būna situacijų, kai nenori jam ko nors pasakoti bijodama jo reakcijos? Tokia tavo baimė yra intuityvi ir ne iš piršto laužta. Jei turi rinkti žodžius ir apskritai galvoti, apie ką galima kalbėtis, o ką geriau nutylėti – tai nėra normalu.
 
• Gal jau turėjai karčios patirties, kai jam nepatikęs tavo poelgis išprovokavo jo pyktį? Labai atidžiai įvertink, koks jis būna supykęs. Jis gali šaukti, aiškintis situaciją ar tylėti – visos reakcijos įmanomos, ir tik tau rinktis, ar jos tau priimtinos. Viena atmink: jei jis bent kartą paleido į darbą rankas – bėk nuo jo neatsigręždama. Jis gali atsiprašinėti, gailėtis, bet ši istorija niekada neturės laimingos pabaigos.
 
  

Žymos: Santykiai, Meilė, Moterys, Sprendimai

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Petriukas varto receptų knygą. Susiraukia ir sako mamai:
– Bloga knyga...
– Kodėl?
– Nes visi receptai prasideda žodžiais „Paimkite švarų indą...“