Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Edita Lankauskienė   |   2015-05-10

Myli ar nemyli?

  
Myli ar nemyli? Meilės ženklus pastebėti nesunku.

Dar visai neseniai tik ramunės žiedlapių burtai galėjo pasakyti, ar tavo išrinktasis tave myli, ar ne. Dabar viskas tapo gerokai paprasčiau, mat psichologai nustatė keletą požymių, kurie padės tai sužinoti be jokių burtų. Taigi, koks elgesys rodo, kad tavo nusižiūrėtam vaikinui iš meilės tiesiog svaigsta galva?

 1) Jis ima domėtis tavo veikla, tavo reikalais ir pomėgiais, tavo interesais. Be abejo, jis jiems pritaria ir dažnai netgi pats mėgina aktyviai įsijungti ir pritapti tavo aplinkoje.
2) Įsimylėjęs žmogus išsiduoda, kad yra suinteresuotas stabiliais ir ilgalaikiais santykiais. Kartkartėmis jo kalboje pasigirsta „mintys balsu“ apie bendrą gyvenimą ar netgi oficialiai įteisintą santuoką.
 
3) Žmogus, kuris yra rimtai įsimylėjęs, rūpinasi savo meilės „subjektu“, mėgina padėti jam išspręsti kylančias problemas ir sunkumus, netgi jeigu tai pareikalauja daug jo laiko ir pastangų.
 
4) Intymiojoje sferoje su iki ausų įsimylėjusiu vaikinu paprastai viskas būna tiesiog nuostabu, ir dažniausiai būtent todėl, kad jam paprasčiausiai patinka mylėtis būtent su tavim.
 
5) Įsimylėjęs vyras gali kurti daugybę planų, kuriuose figūruoji ir tu, bet paprastai pats vienas konkretaus sprendimo nepriima – galutinai nusprendžia tik tavęs atsiklausęs, su tavim pasitaręs ir suderinęs.
 
6) Visą savo laisvalaikį įsimylėjęs žmogus mieliausiai praleidžia būtent su savo aistros deive, nesvarbu, ar tai būtų ilgi savaitgaliai, ar netikėtai „iš dangaus nukritę“ pora laisvų nuo darbo valandų.
 
Na, o jei neįžvelgei nė vieno iš šių požymių, lieka tik eiti ieškoti ramunės žiedo. Gal jis suteiks paguodos?
  

Žymos: Santykiai, Meilė,

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Vaikinas rūpinasi panele:
– Na, kas atsitiko, ko taip raudi?
– Mano tėvai ne... nenori, kad mes su... susitikinėtume!
– Nesisielok, – guodžia ją vaikinas. – Aš susirasiu kitą panelę.