Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

tiesa.com   |   LNK   |   2014-01-08

N. Bunkė: „2013-ieji buvo blogiausi metai mano gyvenime!“

  
N. Bunkė: „2013-ieji buvo blogiausi metai mano gyvenime!“ N. Bunkė šiemet sunkiausiai išgyveno šeimos dramas.

„Tai patys sunkiausi ir blogiausi metai per visą mano gyvenimą. Ypatingai prasti asmeninio gyvenimo prasme... Turbūt blogesnių metų nesu turėjusi. Bet nėra to blogo, kas neišeitų...“, - laidoje „Nuo... Iki...“ prisipažino dainininkė Natalija Bunkė.

 Interviu apie tai, kaip sutiko Šv. Kalėdas, bei praleis Naujųjų naktį Natalija davė likus vos pusdieniui iki jų sutikimo. Moteris ruošėsi ne griausmingai švęsti, o vykti į darbą. Per 15 gyvenimo metų dainininkė sakė tik du kartus naujuosius praleidusi nedirbdama – tuomet, kai laukėsi sūnaus Kristupo, ir kai berniukui buvo vos vieni metukai. Šiemet šventinę naktį dainininkės laukė net du koncertai – Palangoje ir Klaipėdoje. Tačiau Natalija dėl to tik džiūgavo. Ji atskleidė Naujųjų naktį uždirbanti tiek, kiek paprastai uždirba per mėnesį.
Ir nors Naujųjų naktis, kaip sakė pati Natalija, parduota, Kūčias moteris sutiko taip, tarsi nebūtų išsiskyrusi – su sūnumi, buvusiu vyru Danieliumi, ir jo mama. „Nenorėjau iš sūnaus atimti šventės, todėl sutarėm su vyru, kad švęsime kartu. Sūnui buvo didelė šventė, ir buvo smagu, kad jis jautėsi labai laimingas“, - teigė N.Bunkė.
 
Moteris taip pat atskleidė, kokias prognozes išgirdo iš vienos garsiausių astrologių Lietuvoje, Vaivos Budraitytės, sudariusios jai asmeninį horoskopą metams. Astrologė Natalijai numatė naują meilę ir netgi galimas vedybas metų pabaigoje. Pasak pačios dainininkės, į tokias prognozes ji žiūri itin atsargiai, tačiau norėtų, kad gyvenime atsirastų artimas žmogus, kuriam ji galėtų pasakyti „myliu“.
 
  

Žymos: Santykiai, Šeima, televizija

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Tas nemalonus jausmas, kai vakare pareini namo, o internete – nieko naujo, nes viską jau peržiūrėjai darbe...