Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

tiesa.com   |   Women\'s Health   |   2013-11-19

Nėščia D. Barrymore nori daugiau vaikų

  
Nėščia D. Barrymore nori daugiau vaikų D. Barrymore nesijaudina dėl savo kūno formų nėštumo metu.

Antrosios atžalos besilaukianti aktorė Drew Barrymore prisipažino planuojanti ir toliau didinti šeimą.

 Žurnalui „Women‘s Health“ aktorė sakė: „Labai norėčiau dar daugiau vaikų. Man atrodo, kad vaikų gimdymas ir auginimas padeda moters psichologinei būklei bei fizinei sveikatai“. Truputį vyresnę nei metų dukrą auginanti aktorė teigė nesijaudinanti dėl savo išvaizdos nėštumo metu: „Vertinu tai kaip natūralius savo kūno pokyčius, kurie kinta“.
Aktorė sakė, kad būdama nėščia visiškai nesportuoja ir nekontroliuoja savo mitybos: „Nėščiųjų išvaizdai svarbiausia gera savijauta. Jausmas, kad gali pasipuošti išeidama pasižmonėti ir mylėti save tokią, kokia esi. Nėra tokio dalyko, kaip išvaizdos tobulumas. Jei bandyčiau visada išlikti tobulos išvaizdos, tai tiesiog bausčiau save“.
 
D. Barrymorė manymu, gausinant šeimą moteriai nereikia atrodyti pribloškiančiai ir įspūdingai. „Moters, kaip žmogaus tobulumas yra pats nėštumas, gebėjimas suteikti gyvybę. Manau, grožio kultas ir dailios kūno linijos neturi su tuo nieko bendro“, - atviravo 38-erių aktorė.
 
  

Žymos: Šeima, Nėštumas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Atsikėlė žmona vidurnaktį, nes pasigedo šalia miegančio vyro. Vaikščiodama po namus pirmame aukšte išgirdo tylų verksmą. Nusileidusi laiptais pamatė savo vyrą, klūpantį prie sienos ir verkiantį. Priėjo ir klausia:
– Jeronimai, kas atsitiko?
Vyras vis dar nesulaikydamas ašarų:
– Prisimeni, kai tavo tėvas mus užtiko kambaryje po tavo 16-ojo gimtadienio? Jis man liepė pasirinkti: vesti tave arba sėsti į kalėjimą 20 metų.
Žmona sutrikusi:
– Prisimenu...
Visai ašarų nesulaikydamas vyras:
– Įsivaizduoji, mane šiandien išleistų iš kalėjimo...