Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Edita Lankauskienė   |   2015-02-28

Nuo kokių moterų vyrai pabėga?

  
Nuo kokių moterų vyrai pabėga? Taigi, jei savyje įžvelgsi bent vieno iš čia išvardytų moters tipų bruožų, susimąstyk.
Patikėkite, perdėtas dėmesys vyrų nedžiugina, o tik priverčia įsitempti.

Sakoma: kai žinai, kas tavo priešas, lengviau laimėti mūšį. Taigi, jei savyje įžvelgsi bent vieno iš čia išvardytų moters tipų bruožų, gal... pradžiai susimąstyk, perspėja portalas lady.mail.ru. Kita vertus, pabrėžiama, kad tai labai subjektyvus, vietomis – gal ir humoristinis „vyrų žvilgsnis“ į tai, kokios moterys jiems „nepakeliui“. Ir dar: atkreipkite dėmesį į vieną moterų savybes apibūdinantį žodį: „pernelyg“...

1. Pernelyg pasitikinti savimi
Bendravimas su ja prasideda ir užsibaigia jos pasakojimais apie tai, kaip jai visur kuo puikiausiai sekasi – darbe, su draugais, šeimoje ir netgi asmeniniame gyvenime! Nors iš tiesų veikiausiai jos vakarai liūdni ir vieniši, bet ji vaizduoja esanti neprilygstama, ir jau vien tai, kad sutiko pabendrauti, vyrui esą didelė garbė...
2. Pernelyg subtili, išsilavinusi ir rafinuota
Ji žavisi „ankstyvuoju Rodenu“? Lanko visus avangardinio kino festivalius? Jos visi draugai iša „aukštuomenės“? Didžioji dauguma vyrų, turint omenyje jų meilę paprastiems, žemiškiems dalykams, su tokia moterimi jausis „balta varna“ . O kuris gi vyras norėtų taip jaustis?..
 
3. Pernelyg „teisinga“
Ji negeria nė lašelio alkoholio, nerūko, eina miegoti ne vėliau kaip 11 valandą vakaro, lanko jogos užsiėmimus... Visa tai, be abejo, gerai, bet... vyrams iš karto pasąmonėje kyla klausimas: o seksą ji gal irgi priskiria prie blogų įpročių? Ir kuo artimiau vyras su tokia moterimi susipažįsta, tuo labiau supranta, kad su ja niekada negalės būti savimi – na, su visa savo blogų įpročių kolekcija, kurios nežada atsisakyti.
 
4. Maniakiškai trokštanti ištekėti
Jei iš antrojo pasimatymo ji jau vedasi namo supažindinti su tėvais – reikia bėgti! Taip galvoja dauguma vyrų, tuo galima neabejoti. Tokias moteris jie atpažįsta iš pasakojimų apie šeimos vertybes, apie tai, kaip tėvai susipažino dar institute ir iki šiol kartu... Vyrai anaiptol ne prieš „šeimos lizdelį“, bet savo nekantrumu tokia moteris sukelia jiems abejonių, ar tik tas „šeimos lizdelis“ su tokia moterimi negresia pavirsti „aptvaru veršeliui“.
 
5. Įsitikinusi, kad vyras – tai tik dar viena jos piniginė
Nė vienas normalus vyras neleis moteriai apmokėti pirmojo pasimatymo vakarienės sąskaitą, bet praktiškai visi vyrai nemėgsta tokių moterų, kurios įsitikinusios, kad kone pagrindinė vyro misija ir yra – mokėti ir apmokėti, visur ir viską. Taigi, jei moteris per pirmus pasimatymus parodys, kad neieško „rėmėjo“, bendrai ateičiai ji jau bus užsidirbusi „taškų“. Ir atvirkščiai...
6. Norinti apgaubti vyrą begaliniu dėmesiu
Patikėkite, perdėtas dėmesys vyrų nedžiugina, o tik priverčia įsitempti. Jis nespėjo pabusti, o mobiliajame jau laukia žinutė „Labas rytas, brangusis!“ Jis tik pusryčiauja, o ji jau siunčia jam savo nuotrauką su pižama ir liūdnu prierašu: „Pasiilgau, mano Vieninteli“. Kol jis važiavo į darbą, ji jau spėjo feisbuke pažymėti visas jo įkeltas nuotraukas ir jas pakomentuoti. Vyras supranta: jis apsuptas! Nepamirškime, kad genetiškai visų vyrų genuose užprogramuota maniakiškas laisvės troškimas... Iš esmės jis pasirengęs kada nors atiduoti savo laisvę tai, kurią pamils, bet kai visą savo gyvenimo perimetrą pamato apkaišiotą raudonomis vėliavėlėmis, jam kyla vienintelis troškimas – kurti pabėgimo planą ir jį įgyvendinti.
 
7. „Vyresniųjų klasių mokytoja“
Ne, ji nebūtinai mokytoja – tiesiog tokią moterį gali atpažinti iš griežto kostiumėlio, o jei ir ne, tai iš jokiu būdu seksualumo nepabrėžiančių drabužių. Ji yra tiesiog vaikščiojanti enciklopedija, apie viską turi savo nuomonę. Tiesa, ji nesupranta paprastų tiesų, na, kad ir to, jog vyrams reikia kartais pamaloninti jų savimeilę, kartais su jais paflirtuoti ar pasirodyti naivesnei. Demonstruodama tobulą mechanikos, tiksliųjų mokslų, politikos ar verslo išmanymą ji vyrą jau per pirmus pasimatymus priverčia pasijusti nejaukiai.
 
8. Pernelyg besirūpinanti savo grožiu
Visas tokių moterų gyvenimas – vien tarnavimas savo kūnui. Jos diena dalijama į dvi dalis – iki grožio salono ir po jo. Bet... ji taip užsiėmė savo kūno tobulinimu, kad, ko gero, visai pamiršo apie vidinį turinį. Be abejo, vyrus žavi gražios ir prisižiūrinčios moterys, bet ilgalaikiams santykiams to paprastai neužtenka.
 
9. Užkietėjusi karjeristė
Su tokia moterimi gal ir įdomu aptarti šalies ekonominę padėtį, naftos kainas ar valiutos kursus, bet vyras netrunka pajusti, kad tik verslas ir karjera yra tos vienintelės temos, kurios jai rūpi. Ir išsigąsta. Juk, tradiciniu vyrų supratimu, moterims turėtų būti svarbiausia vaikai, šeima, namai... Dažniausiai tokia moteris iš „antros puselės“ vyro akyse virsta „tiesiog drauge“ ar įgauna „tik įdomios pašnekovės“ statusą.
 
10. Pernelyg pilka pelytė
Kodėl tai blogai? Ogi todėl, kad ji pilka, tyli, beveidė. Taip dažnai vyras sutinka moterį, kuri iš pirmo žvilgsnio jam patinka – atrodo miela, išauklėta, puoselėjanti namus... Bet kažko jai trūksta... Trūksta gyvybės, ugnies – bent kibirkštėlės! Ji gali tapti vyro šešėliu, bet niekada nepapildys jo įvaizdžio. Net jei jie taps pora, jis ją slėps nuo draugų. Beje, tokia moteris turi unikalų sugebėjimą išlikti nepastebima net triukšmingiausioje kompanijoje...
 
 
 
  

Žymos: Santykiai, Meilė

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Mažylis prieina prie policininko ir klausia:
– Dėde, sakykite, kam jūsų kepurei reikalingas dirželis?
Policininkas:
– Na, jei pučia labai stiprus vėjas, kad kepurės nenupūstų.
Mažylis:
– O man tėtė sakė, jis reikalingas, kai švilpiate, kad jums žandai neplyštų...