Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

tiesa.com   |   standard.co.uk   |   2013-11-01

O. Bloomo ir M. Kerr santuoka buvo be meilės

  
O. Bloomo ir M. Kerr santuoka buvo be meilės O. Bloomo ir M. Kerr šeima skiriasi.

Aktoriaus Orlando Bloomo ir modelio Mirandos Kerr santuoka nutrūko ne staiga. Pora paskelbė dvejus metus iki skyrybų gyvenę nemylėdami vienas kito, - pranešė standard.co.uk.

 Prieš trejus metus viena gražiausių garsenybių porų tituluojama šeima vienas kitą mylėjo pirmuosius santuokos metus. Artimi poros draugai sakė, kad garsenybės nuo 2011-ųjų metų pabaigos gyveno atskirus gyvenimus, mat atšalus santykiams niekaip nepavyko jų atgaivinti.
Laikraščiui „The Sun“ neprisistatęs šeimos draugas pasakojo: „Orlando filmavimosi grafikas Mirandai atrodė nesuderinamas su šeimos gyvenimu. Vėliau Orlando ėmė ją kaltinti per stipriu atsidavimu savo darbui, tad kažką reikėjo aukoti“. Garsenybės stengėsi išlaikyti šeimą dėl savo dvimečio sūnaus, tačiau ilgainiui abu suprato, kad taip apgaudinėtų ir save, ir vaiką.
 
Poros draugas pridėjo: „Visi Holivude žinojo, kad jie nebėra šeima. Jiedu gyveno atskirai ir buvo tik laiko klausimas, kada abu pripažins, kad jų santuokai galas. Jie vis dar pasirodydavo kartu viešumoje, kad išvengtų klausimų, tačiau buvo akivaizdu, kad ugnelė, degusi tarp jų, seniai užgeso“.
 
Pora viešai pranešė apie savo skyrybas.
 
  

Žymos: Santykiai, Šeima, Orlando Bloom, Miranda Kerr,

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Pagal statistiką pati populiariausia vyriška žinutė mobiliuoju telefonu: „Aš tave irgi."