Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   TV3   |   2015-01-14

Oficialu: O. Pikul ir S. Jasaitis laukiasi pirmagimio

  
Oficialu: O. Pikul ir S. Jasaitis laukiasi pirmagimio Šeimą sukūrę O. Pikul ir S. Jasaitis pagaliau oficialiai patvirtino gandus apie pirmagimį.

Pramogų pasaulio gerbėjai pastarosiomis savaitėmis negali nurimti, mat sklando gandai, kad gražuolė Oksana Pikul ir krepšininkas Simas Jasaitis laukiasi pirmosios atžalos. Neseniai šeimą sukūrusios įžymybės žiniasklaidai pagaliau patvirtino, kad iš tiesų laukia gandrų.

Interviu žurnalui „Žmonės“ metu pora patvirtino paskalas. Taip pat gerą žinią suskubo pasičiupti pramogų žurnalistai. „Tai turėjo būti gera naujiena tik mudviem su Simu, o ne visuomenei. Bet kadangi būdama ketvirtą mėnesį nėščia jau pradėjau gražiai apvalėti, nėštumo slėpti nebematau prasmės. O iki šiol slėpiau, nes buvau girdėjusi liūdnų istorijų apie tai, kad visko būna, kad pirmieji trys mėnesiai yra gan rizikingi“, – prisipažino O. Pikul.
Buvusios „Olialia“ pupytės vyras neseniai pasirašė kontraktą su krepšinio komanda „Lietuvos rytas“. Keletą mėnesių darbo neturėjęs vyras anksčiau televizijoje tikino, kad darbą jis ilgai rinkosi iš kelių pasiūlymų, tačiau sprendimą turėjo priimti greitai. O. Pikul džiaugėsi, kad naująjį kontraktą vyras priėmė kaip tik laiku. Būsima mama džiaugėsi, jog vyras žais Lietuvoje, tad jai besilaukiant neteks skraidyti po visame pasaulyje vykstančias krepšinio varžybas.
 
„Vaikelio mes labai laukėme, svajojome apie jį, todėl Simas, kai sužinojo, kad pagaliau jį turėsime, ištarė: „Aš esu pats laimingiausias vyras pasaulyje.“, - apie vyro reakciją į nėštumą televizijos laidai „Žvaigždžių dešimtukas“ pasakojo gražuolė.
 
 
 
 
  

Žymos: Šeima, Oksana Pikul, Simas Jasaitis, Vaikai

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Norite sutikti pavasarį su nauja ir visada madinga apranga? Armija laukia jūsų!