Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Egidijus Gubinas   |   2015-12-11

Pažintis ir išsvajotoji antroji pusė (I dalis)

  
Pažintis ir išsvajotoji antroji pusė (I dalis) Jeigu likimo bus lemta, kad tarp jūsų įvyktų sąjunga, jūs būtinai susilauksite sėkmės.
Jeigu vienas iš jūsų į pasimatymą visada ateis penkiolika minučių anksčiau, o kitas vėluos visą valandą, reiškia jums abiems bus sudėtinga planuoti rimtesnius darbus.

Santykių sukūrimas yra labai atsakingas veiksmas, nuo jo priklausys kaip klostysis visas tolimesnis šeimyninis gyvenimas. Jeigu norite surasti antrąją pusę su pakankamai aukštu intelektu ir pozityviomis charakterio savybėmis, tai vertėtų suprasti, kad tokius žmones galime sutikti tik kultūringoje aplinkoje.

Nuo ko prasideda pažintis?
Pradžioje visuomet būna pasisveikinimas. Ieškant antrosios pusės atkreipkite dėmesį, kad su vienais žmonėmis iš karto užsimezga pokalbis, o kiti net nepakelia galvos sveikindamiesi. Jeigu pajusite širdyje džiaugsmą bendraudami su žmogumi po pirmojo pokalbio ir nekantriai lauksite tos akimirkos, kada galėsite vėl su juo pasimatyti, tai gali būti ženklas, kad tas žmogus gali būti jūsų antroji pusė. Reiškia jau yra potencialas.
Sekantis etapas ieškant antrosios pusės, tai jūsų abiejų veikla. Labai svarbus aspektas pažinties metu yra laisvalaikio praleidimas kartu. Jeigu vienam iš jūsų norisi laisvalaikiu vaikščioti po prekybos centrus, o kitam vykti į gamtą, tai ateityje jums gali būti sudėtinga vienam prie kito prisitaikyti.
 
Jeigu vienas iš jūsų į pasimatymą visada ateis penkiolika minučių anksčiau, o kitas vėluos visą valandą, reiškia jums abiems bus sudėtinga planuoti rimtesnius darbus. Atkreipkite dėmesį, galbūt su tais, su kuriais jau esate pažįstami, jums sekasi kartu atlikti įvairius darbus ir gali būti, kad tas žmogus gali tapti jūsų partneriu.
 
Kitas žingsnis ieškant antrosios pusės, tai gyvenimo stilius. Pažinties metu atkreipkite dėmesį į apranga, muziką, ir laisvalaikio praleidimą. Jeigu vienas klausosi tik trankios muzikos, o kitas mėgsta klasikinę, jau bus sudėtinga kartu planuoti eiti į koncertus. Jeigu vienas juokiasi garsiai, o kitas tyliai ir santūriai, tai vienas dėl kito elgesio pastoviai jausis nejaukiai. Jeigu vienas atsipalaiduoja tik vartodamas alkoholinius gėrimus ir triukšmingoje kompanijoje, o kitas abstinentas, ir jam patinka rami aplinka, tai jūs negalėsite būti savimi tokioje kompanijoje.
 
Kažkuris iš jūsų pastoviai priekaištaus ir tikėsis, kad ateityje partneris pasikeis. Jeigu vienas vegetaras, o kitam skaniausias patiekalas kraujiniai vėdarai, tokiu atveju bus sudėtinga kartu planuoti vakarienę.
 
Tam, kad būti savimi kažkuriam iš partnerių visada teks eiti kitur. Namai, tai vieta kur mes galime būti patys savimi ir jeigu namuose, dėl savo skirtumų negalėsime jaustis savimi, tai pastoviai ieškosime kur tai galime padaryti. Jeigu mes norėsime pabėgti iš namų, tai reikš, kad nėra šeimos. Panašu į tai, kaip vaikai nori pabėgti iš namų, nes tėvai jų nesupranta.
 
Taigi jeigu jūs ieškodami antrosios pusės būsite išmintingi ir pakankamai kantrūs, jūs galite tikėtis pažinti savo vienmintį. Vienminčiai yra žmonės, kurie galvoja ir jaučia taip, kaip tu. Jie iš pusę žodžio ir pusę žvilgsnio supranta vieni kitus.
Jei jūsų gyvenime yra tokie žmonės, tai jūs jau galite vadinti save laimingu. Ieškokite tokių žmonių ir su jais kurkite šeimą. Šiuolaikinė psichologija tai vadina kongruentiškumu: kada žmonių komunikacija, patirtis ir savimonė sutampa, bet tai įmanoma ne su kiekvienu. Tokiu būdu susipažinę vyras ir moteris beveik niekada nesipyksta ir vienas kitą jaučia atstumu.Tarp vienminčių nėra pareigų, jų širdys plaka vienu ritmu, jie sako ne aš ar tu, o mes.
 
Daugiau apie autorių Egidijų Gubiną galite rasti nuspaudę čia.
  

Žymos: Meilė, Moterys, Vyras, Egidijus Gubinas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Nieko nesuprantu: aš gaunu 600 £, vyras dar 800 £, butelių priduodame už 400 £, ir vis neužtenka pinigų...