Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Egidijus Gubinas   |   2015-12-12

Pažintis ir išsvajotoji antroji pusė (II dalis)

  
Pažintis ir išsvajotoji antroji pusė (II dalis) Nereikėtų būti pernelyg išdidiems.
Žinoma jog norisi, kaip filme, kad išrinktasis atvyktų su sportiniu automobiliu ir padovanotų žiedą su briliantu, bet jis gali ateiti su ramunėmis ir apsivilkęs ne kostiumą iš „Baltman“, o darbinį kombinezoną.

Pažinti ir surasti savo antrąją pusę šią dieną nėra taip paprasta. Labai dažnai mes, net nežinome kaip deramai elgtis, todėl pridarome klaidų, kurias vėliau sudėtinga ištaisyti.

Kaip moteriai atkreipti patinkančio vyro dėmesį?
Kartais ieškant antrosios pusės pažintis gali prasidėti ir neįprastu būdu. Yra situacijos kai moteris turi imtis inciatyvos tam, kad atkreiptų į save dėmesį. Jeigu jau taip nutiko, tai yra veiksmai susiję su mūsų jausmais, kuriuos naudodama moteris gali vyrą sužavėti.
Pirmas veiksmas susijęs su skoniu. Praktiškai kiekvienas vyras mėgsta skaniai pavalgyti ir yra pastoviai alkanas, todėl ir posakis apie meilę per skrandį, laužtas ne iš piršto. Geras žvejys žuvį iš pradžių maitina, o tik po to gaudo. Skanūs šilti pyragėliai gali pavergti kiekvieno vyro skrandį, todėl jeigu jums patinkančiam vyrui tokius nunešite, vyras juos valgydamas galvos apie jus.
 
Kitas pažinties žingsnis susijęs su prisilietimu. Tai kūrybiškas veiksmas, kuris priklauso nuo moters išmonės. Prisiliesti prie vyro rekomenduojama tik tada, kai nusprendžiama turėti rimtus santykius. Anksčiau moterys alpdavo, netgi lipdavo į šulinius žinodamos iš anksto, kad pro šalį jos įsimylėtas princas ir jas šaukiančias pagalbos ištrauks. Taigi čia viskas priklauso jau nuo moterų fantazijos. Kino filmuose labai dažnai būna sulėtinamos tos scenos, kuomet susiliečia įsimylėjusių rankos.
 
Dar viena svarbi pažinties detalė yra garsas, o tiksliau balsas. Balsas sugeba prasiskverbianti visur. Jeigu jau moteris garsiai juokiasi, reiškia arba ji nekultūringa, arba nori patekti kažkam į širdį. Įprastai kultūringos merginos visada šnabždasi, jei ne, tai joms gali trūkti kultūros. Šiai dienai švelnus moteriškas balsas tapo retenybė, todėl vyrams girdint švelnų ir nuolankų moterišką balsą žemė slysta iš po kojų ir jie pasiryžę viską padaryti dėl tokios moters.
 
Ieškant antrosios pusės, moterys, atkreipkite dėmesį ir į savo kvapą. Siekdamos dėmesio pasirinkite tokį aromatą, kad vyras jus atskirtų. Rekomenduojama pradžioje naudoti tik vieną aromatą, kad užuosdamas jį vyras iš karto Jus atsimintų. Jeigu moteris kvepia skaniai, vyrui tai asocijuojasi su kokybe. Moteris turėtų atrodyti ne tik kaip gėlė, bet ir kaip gėlė kvepėti.
 
Norint surasti antrąją pusę moteriai svarbu būti pastebėtai, tačiau neišsišokti. Šie veiksmai užburia vyrą ir tuomet jis pradeda galvoti, kad prieš jį atsirado jo ilgai lauktas stebuklas ir svajonė. Vyras yra tarsi medžiotojas, todėl jis turi pamatyti taikinį. Jeigu jūs atliksite šiuos veiksmus ir likimo bus lemta, kad tarp jūsų įvyktų sąjunga, jūs būtinai susilauksite sėkmės.
 
Jeigu ilgą laiką nesiseka užmegzti pažinties ir surasti antrosios pusės?
Nereikėtų būti pernelyg išdidiems. Moterys ir vyrai dažnai pamiršta ištekėti siekdami karjeros, o po to būna per vėlu, nes reikia ieškoti prarasto laiko. Išorinis patrauklumas laikinas, jis prasideda nuo šešiolikos metų, bet vėliau tas grožis išeina ir pradingsta. Tuomet jau reikia daug kosmetikos.
Kartais gyvenime tiesiog reikia rinktis iš to kas yra. Būna, kad likimas mums atsiunčia vieną, antrą, trečią pasirinkimą, bet jei nesirenkama, tai tuomet pasirinkimas išeina, o likimas sako: dabar jau ieškok pats. Tai panašu, kai nueinama į parduotuvę pirkti suknelės ar kelnių. Ne viskas gali likti šimtą procentų, kai kur reikia patrumpinti, apkirpti ar apsiūti.
 
Žinoma jog norisi, kaip filme, kad išrinktasis atvyktų su sportiniu automobiliu ir padovanotų žiedą su briliantu, bet jis gali ateiti su ramunėmis ir apsivilkęs ne kostiumą iš „Baltman“, o darbinį kombinezoną. Todėl kartais reikia imti tai, ką mums siūlo gyvenimas, nes kitaip bus nusivylimas dėl prarasto laiko, ypatingai tai liečia moteris.
 
Gamtoje nėra vienišų gyvūnų ar paukščių, nes jie gyvena pagal visatos tvarką. Žmonės gyvena pagal savo norus, dėl to jiems pastoviai iškyla problemos. Tam, kad į gyvenimą ateitų atitinkamas vyras, moteris turėtų tapti atitinkama moterimi.
 
Jeigu vyras prisiima atsakomybę, yra dosnus ir padeda moteriai, tai jai iš karto ateina noras būti palankesnei. Tad šiuo atveju reikia daugiau galvoti ne apie rezultatą ir idealizuoti koks turėtų būti mano vyras ar žmona, o patiems siekti tapti tais svajonių partneriais. Jeigu norėsite padaryti savo partnerius, o ne tik save laimingu, jums sėkmė garantuota.
 
Pirmąją dalį galite skaityti čia. Daugiau apie autorių Egidijų Gubiną galite rasti nuspaudę čia. 
  

Žymos: Meilė, Moterys, Vyras, Egidijus Gubinas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Užrašas ant stomatologo durų: „Nusišypsokite! Galbūt jūs tai darote paskutinį kartą!"