Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   Dailymail   |   2013-07-31

Princas Williamas su šeima keliasi į naujus namus

  
Princas Williamas su šeima keliasi į naujus namus Hercogai Norfolke rengiasi antrąją rezidenciją.

Cambridge‘o hercogas ir hercogienė su pirmąja savo atžala, princu George‘u, rengiasi kraustytis į naująją rezidenciją Norfolke.

Dailymail skelbia, jog karalienė dabartiniams nuomininkams turės nemažai sumokėti, jog jie išsikraustytų iš ketveriais metais anksčiau nei baigiasi jų nuomos sutartis. Dešimties miegamųjų karaliaus Jurgio epochos name jau 13 metų gyvena kompanijos vadovas Jamesas Everettas su šeima.
Karališkai šeimai priklausantys rūmai skirti hercogų šeimai kaip antroji jų rezidencija, kurioje jie augins pirmągimį sūnų. Šiuo metu pora renovuoja pirmąją savo rezidenciją Kensington Palace, kuri mokesčių mokėtojams jau kainavo 1,1 mln. svarų sterlingų.
 
Everettų šeima patvirtino, jog jau pradėjo krautis daiktus, tačiau atsisakė komentuoti paklausti apie sumą, kurią jiems sumokėjo karalienė už nuomos sutarties pažeidimą. Hercozų persikraustymą nulėmė ne tik kūdikio gimimas, bet ir naujos princo Williamo pareigos. Jo tarnyba oro paieškos ir pagalbos eskadrone baigėsi, tad princas planuoja prisijungti prie karinių oro pajėgų, kuriame tarnauja ir brolis, princas Harry.
 
Pranešama, jog Williamo noras tarnauti oro pajėgose gali būti nepatenkintas ir jis gali būti išsiųstas dirbti į Londone įsikūrusį Karališkosios gvardijos kavalerijos biurą.
 
 
  

Žymos: Princas William, Nekilnojamas turtas,, Karališkoji šeima

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Ežiukas rado bombą. O ežiuko niekas neberado.