Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   thesun.co.uk   |   2012-09-25

R. Williamso dukters vardo paslaptis išaiškėjo

  
R. Williamso dukters vardo paslaptis išaiškėjo R. Williamsas savo pirmagimę pavadino Teddy.

Robbie Williamso fanai paskelbė, kad jie pagaliau atskleidė neįprasto atlikėjo dukters vardo reikšmę, pranešė Thesun.co.uk.

Dainininkas su žmona Ayda, prieš savaitę susilaukę dukters, pavadino ją Teddy, o tai nustebino atlikėjo gerbėjus bei šou pasaulį. Internete ėmė sklandyti paskalos, kad R. Williamsas savo pirmagimei suteikė buvusio Amerikos prezidento vardą. Gerbėjai paskelbė, kad Theodora „Teddy“ Rose pavadinta Theodoro Roosevelto garbei.
Pasak dainininko gerbėjų, Teddy atitinka Theodorą, o Rose – Rooseveltą, taip pat R. Williamsas pats pareiškė, kad jo dukrytė bus „Anglijos rožė“. Galiausiai atlikėjas įpyko dėl sklandančių apkalbų ir savo socialinio tinklapio puslapyje pranešė: „Jūsų skelbiamos mintys – absoliuti nesąmonė, mane pykina nuo žmonių kvailumo. Jos vardas Theodora tik todėl, kad mes su žmona norėjome paprasto ir tradicinio vardo. Antrasis vardas Rose neturi nieko bendro su mano pasakyta fraze, jog ji bus Anglijos rožė.“
 
Dainininkas pranešė, kad vos gimusi mergaitė buvo rožinė ir graži kaip gėlė, tad nuspręsta ją pavadinti Rose, o vidurinis vardas – Teddy sugalvotas, nes šeima norėjusi trumpinio, kuriuo į dukrą galėtų kreiptis artimieji ir draugai. „Atvirai sakant, labai lengva pamatyti, kaip prasideda paskalos ir kaip toli jos gali nuvesti“ – interneto erdvėje piktinosi R. Williamsas.
 
 
  

Žymos: Robbie Williams, Šeima,

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Naujasis rusas atvažiuoja į Paryžių, apsistoja penkių žvaigždučių viešbutyje. Skaito viešbučio lankstinuką:
- Taip... Valgis... Kur čia valgiaraštis? A, štai... Pusryčiai nuo 7 iki 11, pietūs nuo 12 iki 16, vakarianė nuo 17 iki 23. Ožiai! O tai kada „Luvrą“ apžiūrėti?