Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

tiesa.com   |   TV3   |   2014-03-25

Šokiruojantis televizijos projektas atskleis jaunimo paslaptis

  
Šokiruojantis televizijos projektas atskleis jaunimo paslaptis Socialiniame eksperimente dalyvaujantys jaunuoliai nežino, kad juos stebės ir vertins jų tėvai.

Televizija TV3 parengė dar vieną staigmeną. Eteryje bus pradėtas rodyti iki šiol nematytas socialinis eksperimentas „Tik nesakyk mamai“, kuriame bus nagrinėjamos vaikų ir tėvų problemos bei jų pasaulėžiūrų skirtumai.

 Šioje intriguojančioje ir atviroje laidoje bus atsakoma į klausimus: ką jaunuoliai veikia likę vieni namie, kai jų niekas nemato? Ką jie slepia? Kodėl taip elgiasi?
12 jaunuolių pasiners į žaidimą, kuriame varžysis dėl pagrindinio 25 000 Lt prizo. Dalyviai bus apgyvendinti prabangiame dvare, kuriame turės atlikti įvairias užduotis. Vieni jų darys viską, kad tik būtų pastebėti, bandys išsiskirti, šokiruoti ir savo elgesiu privers nuoširdžiai stebėtis. Kiti išliks santūresni, nors viliojami pergalės taip pat ne kartą ryšis drąsiems poelgiams. Tačiau visi jie nežino vieno labai svarbaus dalyko: viską, ką jie darys, stebės ir vertins ne kas kitas, o jų tėvai!
 
Kaip toli nueis vaikai? Kaip jie jausis sužinoję, kad visas naktines šėliones ir atviras išpažintis slapta stebėjo jų tėvai? Kaip išvydę vaikų elgesį reaguos tėvai?
 
Sekti šio socialinio eksperimento intriguojančius vingius TV3 žiūrovams padės jaunuolių ir jų tėvų draugu tapsiantis projekto vedėjas Mindaugas Rainys. „Tai turbūt vienas įdomiausių ir emociškai „aštriausių“ projektų, kuriuos man teko vesti. Tai, ką žiūrovai išvys, tikrai prikaustys prie televizorių ekranų ir neretą privers susimąstyti kur yra ta tėvų ir vaikų santykių takoskyra, požiūrių ir vertybių sutapimas ar skirtumai“, − sakė M. Rainys.
 
„Tik nesakyk mamai“ vedėjas nuolat stebės kaip visiškai izoliuotiems nuo išorinio pasaulio 12 jaunuolių seksis kartu sugyventi dvare ir vykdyti jo patikėtas užduotis, kur bus ir ar apskritai bus nubrėžtos elgesio, pajutus laisvę, ribos ir ką apie tai pasakys tėvai. O jie pasakyti tikrai turės ką.
 
  

Žymos: Šeima, televizija, Vaikai,

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Studentams uždavė parašyti trumpą frazę kurioje būtų religija, seksas ir paslaptis.
Dešimtuką gavo studentė, parašiusi: „O Dieve, aš laukiuosi ir net nežinau nuo ko“.