Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, Alfa.lt   |   2019-01-09

Top 5: Zodiako ženklų poros, kurių santuokos būna tvirčiausios

  
Top 5: Zodiako ženklų poros, kurių santuokos būna tvirčiausios
© pixabay.com

Kasdien tuokiasi tūkstančiai žmonių ir tikisi gyventi drauge daugybę metų. Deja, tik kai kurios poros būna laimingos kartu. Astrologai gali iš anksto pasakyti, kam pasiseks.

5 vieta. Liūtas ir Dvyniai
Ši pora gali įveikti bet kokius sunkumus ir visada bus kartu. Liūtui svarbu, kad būtų giriamas, o Dvyniai gali lengvai tai daryti. Jiedu nesunkiai randa bendrą kalbą. Svarbiausia, Liūtas visada bus Dvyniams pavyzdys, todėl teigiamai paveiks jų karjerą.
 
4 vieta. Vandenis ir Avinas
 
Ši pora – vienas vienetas. Ji aplinkiniams bus abipusės meilės etalonas. Jų jausmai tęsis ilgai, nes jie puikiai papildo vienas kitą. Vandenio švelnumas ir Avino užsispyrimas padės šiai sąjungai judėti į priekį ir siekti sėmės visose gyvenimo sferose. 3 vieta. Jautis ir Vėžys Šie ženklai iš tikrųjų sutverti vienas kitam. Jie sudaro idealią porą, kuri kelia pavydą aplinkiniams. Vėžys nemoka šokti pagal kitų dūdelę, o Jautis to ir nereikalauja, jam viskas santykiuose patinka. Tai harmoninga ir stipri pora.
 
2 vieta. Mergelė ir Skorpionas
Šie Zodiako ženklai yra labai emocingi. Jiems santykiuose svarbiausia aistra ir visiškas atsidavimas. Jie mėgsta aktyvų gyvenimo būdą, todėl jiems visada įdomu drauge. Partneriai stipriai traukia vienas kitą, todėl jų ryšys bus tvirtas.
 
1 vieta. Ožiaragis ir Žuvys
 
Sunku surasti stipresnę meilę už Ožiaragio ir Žuvų. Šie Zodiako ženklai labai vertina šeimą ir būna ištikimi sutuoktiniai. Pasirinkę vienas kitą, jie žengia kartu iki gyvenimo pabaigos. Jų santykiuose neatsiranda vietos išdavystėms, neištikimybei, pavydui, melui, skandalams. Jie pasitiki, myli ir gerbia vienas kitą. Tai yra svarbiausia.
  

Žymos: Meilė, horoskopas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Žmona priekaištauja vyrui:
– Mes juk niekur nevaikštome kartu…
– Gerai, rytoj, kai nešiu šiukšles, galėsi eiti ir tu!