Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   dailymail.co.uk   |   2016-11-16

Vyras neištikimą žmoną susekė dronu

  
Vyras neištikimą žmoną susekė dronu
© youtube.com stopkadras.
Įraše užfiksuoto vaizdo vyrui papako skyryboms pradėti.
Dronas viską filmavo iš 120 metrų aukščio ir liko nepastebėtas

Panaudojęs bepilotę skraidyklę vyras įsitikino, kad žmona, su kuria jis santuokoje praleido beveik penktadalį amžiaus, apgaudinėja jį su kitu.

Johnas Consiglio iš Šiaurės Pensilvanijoje (JAV) esančio miestelio nutarė visam pasauliui paskelbti apie tai, kad po 18 metų trukusios santuokos žmona jį išdavė. Fotografu dirbantis vyras tai padarė gana originaliai: iš namų išėjusią sutuoktinę sekė dronu, prie kurio buvo pritvirtinta kamera, o gavęs nenuginčijamus įrodymus, patvirtinančius jo įtarimus, paskelbė vaizdo įrašą „Youtube“.
Įraše matyti, kaip į darbą išėjusi jo žmona eina į priešingą pusę ir susitinka su kitu vyru, pasibučiuoja ir sėda į jo automobilį.
 
Taip pat girdisi išduoto vyro komentarai, jo kalbą lydi keiksmažodžiai.
 
„Įtarimų man kilo jau anksčiau, bandžiau žmoną dukart sekti pėsčiomis. Manau, ji mane tada pastebėjo, tad nutariau panaudoti droną. Jis viską filmavo iš 120 metrų aukščio ir liko nepastebėtas“, – pasakojo J. Consiglio.
 
Įniršęs amerikietis tikino, jog iš pradžių buvo toks įsiutęs ant vyro, su kuriuo jį išdavė žmona, jog norėjęs jį nužudyti, tačiau emocijoms aprimus sakė, jog dabar jaučia tik tuštumą ir susirūpinimą dviem paaugliais vaikais, kuriems teks iškęsti tėvų skyrybas.
„Tai buvo gera santuoka, bent jau aš taip maniau. 18 metų kartu, o ji viską taip...
 
Viskas baigta“, – kalbėjo jis su spauda.
 
Įrašas viešai paskelbtas užvakar, jis peržiūrėtas beveik 400 tūkst. kartų. Pasak autoriaus, apie tai sužinojusi jo žmona labai nuliūdo, apsiverkė ir išėjo iš kambario, o vėliau paskambinusi nenustojo ant jo rėkti.
 
Pora vyro iniciatyva jau pradėjo skyrybų procesą.
  

Žymos: Skyrybos, Neištikimybė, Dronas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Mirė pats seniausias zoologijos sodo dramblys. Pro šalį einantis žmogus išgirdo verkiantį dramblio prižiūrėtoją ir sako:
– Ko taip verki? Bus dar tų dramblių.
– Aha, lengva tau kalbėti, ne tau reikės duobę kasti.