Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2016-06-11

Vyras neištikimas? Neieškokite priežasčių

  
Vyras neištikimas? Neieškokite priežasčių
© pixabay.com
Gana akivaizdu, kad moterys linkusios labiau įsipareigoti nei vyrai.
Vyro „paklydimus“ gali nulemti daug kas, kad ir kaip jis tvirtintų priešingai.

Vyro neištikimybė – visada labai skaudus smūgis moters savimeilei, ir ne tik. Mylimo žmogaus išduota moteris kenčia ir graužiasi, bandydama surasti atsakymą į klausimą: „Kodėl?“ Kodėl jis taip pasielgė? Ką aš padariau (ar ko nepadariau), kad jis „pasuko į kairę“?

Tačiau jei moterys atidžiau gilintųsi į psichologų patarimus, tai pirmiausia tokioje situacijoje pasistengtų elgtis priešingai – neaitrintų širdies žaizdos ieškodamos priežasčių. Nes jų gali būti labai daug ir įvairių. Ir tai pirmiausia reiškia, kad vyro „paklydimus“ gali nulemti daug kas, kad ir kaip jis tvirtintų priešingai.
„Žilė galvon..“
 
Sulaukę tam tikro amžiaus, kai jau smilkinius ima puošti šarma arba, blogesniu atveju, plaukų ant galvos apskritai lieka vos keletas, daugybė vyrų staiga patys sau ir visiems panorsta įrodyti, kad jie dar vis jauni ir kupini energijos. Greta kitų „tradicinių“ išraiškos priemonių (keičia stilių, perka jaunatviškus automobilius ir pan. ) didelė dalis šių „antros jaunystės“ atstovų ima rėžti sparną apie svetimas (be abejo, daug jaunesnes) moteris ir nė nesusimąstydami apie pasekmes neria į aistringų nuotykių sūkurį.
 
„Iš dyko buvimo“
 
Metams bėgant poros gyvenime nusistovi rutina. Ne paslaptis, kad moters akiratyje dažniausiai būna augantys vaikai ir jų rūpesčiai, namų jaukumas, neretai – ir įtemptas darbas. Jei ir turi laisvo laiko, moterys paprastai randa širdžiai mielų užsiėmimų, kurie paįvairina gyvenimą. O neiniciatyvus vyras, neįtrauktas į šeimos gyvenimo sūkurį, pasijunta nuošalėje. Jis nuobodžiauja, nuobodžiauja – o iš to nuobodulio ima ir sugalvoja patraukti į naują „meilės frontą“.
 
„Tik seksas“
 
Jei jau moteris myli, ji jaučia moralinį įsipareigojimą būti ištikima. Be abejo, to paties tikisi ir iš mylimojo, bet... čia ir prašauna pro šalį. Vyrams tai „niekaip nesusiję“ dalykai. Jei jis „nuklysta į kairę“, ir šis faktas tampa akivaizdus, pats „populiariausias“ pasiteisinimas iš jo lūpų bus toks: „Tai buvo tik seksas, nieko daugiau.“
„Išsilakstyti“
 
Gana akivaizdu, kad moterys linkusios labiau įsipareigoti nei vyrai. Vyrai labai dažnai „neria į krūmus“ (o iš tiesų – dažniausiai puola į kitos moters glėbį), vos tik situacija ima krypti ilgalaikių įsipareigojimų link. Liaudies išmintis apie tokius vyrus sako, kad jiems dar reikia „išsilakstyti“, o iš tiesų vyrai taip tarsi bando atitolinti įsipareigojimus.
 
„Graži buvo mergužėlė – susigundžiau“
 
Kaip sakoma, iš dainos žodžių neišmesi, bet juk visos dainos apdainuoja gyvenimą... Taigi, „Graži buvo mergužėlė –susigundžiau“ – ir tuo viskas pasakyta. Na, palankiai susiklosčius aplinkybėms, „reikiamu laiku reikiamoje vietoje“ atsidūręs dviese su seksualia vilioke retas vyras nesusigundys nuotykiui.
 
„Aš – visur pirmas“
 
Vyrui labai svarbu pasitikėti savimi ir jaustis pranašesniam už kitus. Neretai jie savo energijos sankaupas papildo užkariaudami vis naują moterį, ir su kuo daugiau moterų pasimyli, tuo jaučiasi „kietesni“. Taip jie manosi esantys amžinos konkurencinės kovos laimėtojai. Kad galėtų pasipuikuoti prieš draugus, jog jie „visur pirmi“, tokie vyras paaukoja išties nemažai, bet... tuštybė paima viršų.
 
Vyrų neištikimybės priežastis būtų galima vardyti ir vardyti: vieni savo neištikimybę grindžia prigimtinės vyrų poligamijos teorija, kiti iš tiesų per daug prisižiūri pornografinių filmų ir nutaria „patikrinti, kaip tai veikia“. O dauguma „tradiciškai“ tvirtina, kad ieškoti nuotykių juos pastūmėjo amžini žmonos priekaištai... Kaip jau minėjome, vargu ar verta ieškoti vyro neištikimybės priežasčių – gal verčiau susikoncentruoti į savo jausmus ir įvertinti, ar jums tikrai reikalingas toks vyras šalia? O tai nusprendus bus lengviau nutarti, ar atleisti jam „nuklydimą“ į šalį, ar ištarti „sudie“ ir dėl to nebesigraužti.
 
Parengė Edita Lankauskienė
  

Žymos: Neištikimybė

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Biologijos pamoka. Kviečiamas atsakinėti Petriukas.
– Kokio paukščio čia kiaušiniai?
– Nežinau.
– O čia?
– Taip pat nežinau.
– O čia?
– Neįsivaizduoju!
– Na, nieko nemoki, sėsk, du. Kokia pavardė?
Petriukas ir sako:
– Atpažink iš kiaušinių!