Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Parengė Edita Lankauskienė   |   2011-12-11

Ach, tos moterys...

  
Ach, tos moterys... Šeimos moterys, užmezgusios romaną, tampa daug drąsesnės.

Ilgą laiką visuomenėje, o ir tarp seksologų, vyravo nuomonė, kad „seksas be meilės“, „greitas seksas“ yra išskirtinai vyriškas reikalas. Buvo laikoma, kad vyrų atsitiktinės partnerės – išsiskyrusios, vienišos arba lengvo elgesio damos, o šeimos moterims tokia intymaus gyvenimo forma nebūdinga.

Bet štai remiantis keleto stambių JAV kompanijų Psichologinių tyrimų centre užsakyto kompleksinio tyrimo apie neformalius darbuotojų santykius rezultatais teko pripažinti, jog šioje srityje „pavyzdingos žmonos“ ne tik neatsilieka nuo vyrų, bet netgi juos pralenkė! Pusės metų trukmės garso įrašų analizė parodė, kad „atsitiktiniu seksu“ mėgavosi maždaug aštuntadalis kompanijos darbuotojų, kai kurie – ne kartą. Apskaičiuota, kad per 10 darbo metų kompanijoje seksualinių santykių turės maždaug 80 proc. moterų ir 60 proc. vyrų.
Tradiciškai iki šiol buvo laikoma, kad meilės romanų turi 74–76 proc. vyrų ir 24–26 proc. žmonų, beje, vyrai juos užmezga vidutiniškai 5–6 kartus gyvenime, o moterys – tik 1–3. Tokia statistika buvo išvesta remiantis daugybė anketinių tyrimų. Tačiau dabar aiškėja, kad moterys anketose paprasčiausiai nelinkusios atvirauti apie savo seksualinius nuotykius!
 
Šiuolaikiniai tyrimai rodo, kad dideliuose miestuose nesantuokinius ryšius dabar užmezga apie 40 proc. moterų, ir šis skaičius toliau auga! Tuo tarpu „neištikimų vyrų“ dalis lieka stabili.
O štai kas pritrenkia labiausiai: skirtingų šalių tyrinėtojų duomenys rodo, kad šeimos moterys, užmezgusios romaną, tampa daug drąsesnės, jos daug laisviau mėgaujasi seksu nei vedybiniame guolyje. Apie 6 procentai žmonų (gyvenančių dideliame mieste) jau yra išbandžiusios seksą su dviem vyrais, ir šį eksperimentą ryžtasi atlikti vis daugiau moterų. Bet įdomiausia tai, kad savo vyrų siūlymą pabandyti seksą trise ar keturiese jos atmeta!
 
Nors tyrimų duomenys gan iškalbingi, bet erotinės moterų fantazijos ir jų seksualinis elgesys net seksologams lieka paslaptis. Nes mylėti, saugoti paslaptis ir konspiruotis jos sugeba, ko gero, kur kas geriau nei vyrai... 
  

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Tėvas:
– Taip, sūneli, taip! O gerai! Drąsiau, dar žingsnelį, dar vieną!.. Šaunuolis! Tu gali vaikščioti! Motin, girdi, tempk kamerą, mūsų vaikas iš mokyklos diskotekos grįžo!