Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2016-01-19

Įspūdingos vestuvinės suknelės – ranka pasiekiamos

  
Įspūdingos vestuvinės suknelės – ranka pasiekiamos
© Gedimino Žilinsko nuotr.

Mikado šilkas, Šantiljė nėriniai, tiulis, rankų darbo siuviniai, organza, gipiūras – lyg muzika skambanti kiekvienos jaunosios ausyse. Taip, kalbama apie vestuvinę suknelę.

Mados nuolatos keičiasi – pirmoji balta vestuvinė suknelė, kuria pasidabino ir toną ateinančioms kartoms sukūrė karalienė Viktorija, iš ties, patobulėjo. Ši dabar ne tik mena nekaltumą, bet yra beveik privaloma jungtuvių atributika. O kuo pasipuošti 2016-taisiais? 
Klasiką tapusį atlasą keičia šilkas ir kurtizanių laikais atsiradę nėriniai.
 
O kaip teigia prabangių vestuvių suknelių salono „Santa“ Lietuvoje vadovė: „Vestuvių diena ypatinga, tad ir apdaras, kuriuo nustebins jaunoji – privalomas. Juolabiau, rinktis yra iš ko – žinomų mados namų šedevrai dabar ranka pasiekiami ir lietuvaitėms“.
 
Garsi Lietuvos padangės žvaigždė Asta Valentaitė pasakojo, jog fotosesijoje užfiksuotos prabanga alsuojančios suknelės abejingų nepaliks. Be to, garantuotai privers jaunikį įsimylėti iš naujo.
 
„Aukštos kokybės audiniai, šilkas, figūrą pabrėžiantys kirpimai – tikra jaunosios svajonė. Išskirtiniai ir patys naujausi modeliai nuostabūs. Juokavau, jog jei jau su vestuvine suknele pradėjau šiuos metus, juos taip reiktų ir pabaigti. Tikiu, jog šios nuotraukos padės apsispręsti būsimai nuotaikai. Pasaulyje gerai žinomų mados namų darbais dabar gali puoštis visos. Juk suknelė tokia pat svarbi, kaip ir visa šventė. Tą gali suprasti ne tik moterys, bet ir prie altoriaus laukiantis vyras“, - šypsojosi moteris.
 
 
Apie suknelių grožį antrino ir akimirkas fiksavęs fotografas Gediminas Žilinskas.
„Jau ne kartą teko fotografuoti vestuvinius apdarus. Tokia proga pasitaiko bene kiekvieną sezoną – keičiasi stiliai, mados. Galiu pasakyti vieną – sulig kiekvienais metais suknelės tampa vis gražesnės, rafinuotesnės, prabangesnės ir kitokios. Tikiuosi, jog mūsų darbas bus įvertintas, o būsimos jaunosios atras kažką savito, unikalaus ir būtent joms tinkančio“, - kalbėjo Gediminas.
 
Apie platų suknelių pasirinkimą ir naujausias tendencijas nupasakojo ir daugiau nei dešimt metų šiame versle įsitvirtinusi Eglė Kybartienė
 
„Džiaugiamės, jog galime pildyti net pačius įnoringiausius jaunųjų norus, suteikiame galimybę pasipuošti drabužiais, kuriuos sukūrė tokie grandai kaip „Atelier Pronovias“ ir „Pronovias“. Štai ir pristatydami naujausią 2016-tųjų kolekciją rinkomės tokią moterį, kuriai būtų tokia pati rafinuota ir unikali. Didžiuojamės, jog mūsų saloną pasirinkusios jaunosios šiais metais bus pritrenkiančio grožio“, - teigė salono vadovė Eglė.
 
Gedimino Žilinsko nuotr. Gedimino Žilinsko nuotr.
Gedimino Žilinsko nuotr. Gedimino Žilinsko nuotr.
  

Žymos: Mada, Moterys, Vestuvinė suknelė, Įdomu, Jaunoji

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Vyras sako žmonai:
- Tu niekada nerastum antro tokio kaip aš!
Žmona nusišypso:
- O kas tau sakė, kad aš norėčiau tokio antro?