Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   alfa.lt   |   2018-06-05

Kaip save pristatyti internete: dažniausios merginų klaidos 

  
Kaip save pristatyti internete: dažniausios merginų klaidos
© pixabay nuotr.
Fotografuojantis savo profiliui pažinčių portaluose reikia elgtis labai atsargiai

Šiais laikais virtualios pažintys jau tapo kasdienybe ir nieko nestebina. Internetas ne tik suteikia daug galimybių žmonėms lengvai užmegzti kontaktus, bet ir apsunkina bendravimą. Ir šioje srityje reikia perprasti žaidimo taisykles.

Kad pavyktų užmegzti kontaktus su vaikinais, ypač svarbu pasirinkti tinkamą nuotrauką savo profiliui pažinčių tinklalapyje. Psichologai atkreipė dėmesį į netinkamiausias fotografijas, kurios neatneš sėkmės.
Mergina su gėlėmis
 
Geriau nesirinkti nuotraukos, kur jūs įsiamžinusi su gėlių puokšte. Juk potencialiam partneriui gali kilti nereikalingų klausimų. Kas padovanojo tą puokštę? Kokia proga? Ką reikės daryti su galimu konkurentu? Be to, tokia puokštė kai kuriems vaikinams sukelia įtarimą, kad mergina kažką nori po jomis paslėpti, pavyzdžiui, A dydžio krūtinę. Gal gėlės reiškia užuominą, kad jai reikės nuolat dovanoti dovanas?
 
Mergina su draugėmis
 
Grupinės draugių nuotraukos kategoriškai netinka pažinčių tikslui. Pirmiausia vaikinui teks pasukti galvą, kuri mergina nuotraukoje yra toji. Šią užduotį spręsti pasiryš tik nykus pedantas. Normalus vaikinas iškart pereis prie kitos merginos nuotraukos. Ar to norite?
 
Mergina su vaiku
 
Jei esate vieniša mama ir norite susipažinti su vaikinu, kuris galėtų tapti mažyliui jei ne tėvu, tai bent geru draugu, neskubėkite rodyti savo vaiko. Kad neišgąsdintumėte vaikino, kuris nesąmoningai pavydės vaikui ar suvoks jį kaip konkurento palikuonį, palaikykite vaiką iš pradžių nuošalyje. Jiems dar bus laiko susipažinti.
Mergina su kitu vaikinu
 
Kvailiausias dalykas, kurį galima padaryti, – įdėti savo nuotrauką su kitu vaikinu. Potencialus kandidatas neims aiškintis, kas jums yra tas priešingos lyties atstovas. Todėl nuotraukos su kolegomis darbe, kurso draugais ar giminaičiais turi būti neviešinamos. Dar daugiau: reikia negailestingai iš kadro išimti visas užuominas apie vyriškos lyties atstovų egzistavimą jūsų gyvenime.
 
Savo kūną peršanti mergina
 
Fotografuojantis savo profiliui pažinčių portaluose reikia elgtis labai atsargiai su seksualiomis potekstėmis. Dauguma merginų painioja seksualumą su patrauklumu. Provokuojančios pozos, ryškus makiažas, seksuali atvira apranga gali sudaryti vaikinui nerimtos merginos įspūdį ir jis pasąmonėje suvoks jus kaip laisvo elgesio damą.
 
  

Žymos: merginos, internetinės pažintys

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Petras važiuoja su savo papūga į Italiją. Muitinėje tarnautojas praneša, kad už papūgą turi būti sumokėtas mokestis.
– Kokio dydžio tas mokestis? – klausia žmogelis.
– Priklauso nuo to, kokią papūgą vežatės: už gyvą teks sumokėti šimtą eurų, už iškamšą – tik penkis.
Į tai papūga vos girdimu balsu:
– Petrai, tik nepadaryk dabar kokios kvailystės...