Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Parengė Edita Lankauskienė   |   2012-03-24

Kaip „užvesti“ vyrą?

  
Kaip „užvesti“ vyrą? Vyrus audrina ir nuogas, ir pridengtas kūnas.

Nors dauguma anekdotų teigia, kad būtent moterims dažniausiai „skauda galvą“, tikrovėje dažnai būna ir atvirkščiai... Bet yra keletas „paslapčių“, kurios užtikrintai padeda „pažadinti“ net labiausiai apsnūdusį vyrą.

• Prasegti džinsai ar vyriški marškiniai ant nuogo moters kūno...
Štai jums ta „seksualinė bomba“, kuri būtinai sprogsta! Tai ne kartą patvirtino atliktos vyrų apklausos. Tikra tiesa, jaudinantys vaizdai labai traukia priešingos lyties atstovus.
• Seksualūs apatiniai
 
Vyrams alpulį sukelia nėriniuotas, permatomas apatinis moterų trikotažas. Kuo daugiau kaspinėlių, rožyčių, gėlyčių, tuo geriau. Mat seksologų turimais duomenimis, apie 20 proc. vyrų mylisi su savo partnerėmis nenurengę jų visai – tuomet gali mėgautis ne tik moters kūnu, bet ir gražiu jo „įpakavimu“. Jiems arčiausiai širdies juodi, balti ir raudoni apatiniai, labiausiai nepatinka pilki, nelabai prie širdies ir alyvinė spalva. Beje, beveik visi vyrai nepakenčia kelnaičių su juostele!
 
• Staigus moters pykčio proveržis
 
Na, tai nereiškia, kad vyrams moteris patraukli, kai svaidosi prakeiksmais kaip vežikas... Bet britų seksologų atlikti tyrimai parodė, kad vyrus nepaprastai seksualiai jaudina staiga supykusi moteris – mat jos akys sužiba ypatinga šviesa, padažnėja kvėpavimas ir jos krūtinė ima kilnotis taip seksualiai...
 
• Atodūsiai, aimanos ir dejonės
 
Ne, be abejo ne tada, kai žmona ar draugė ima dejuoti dėl įkyrėjusios buities ar finansų trūkumo... Bet štai meilės guolyje dauguma vyrų tiesiog pašėlsta iš malonumo girdėdami, kaip moteris mylėdamasi dejuoja, dūsauja ir švelniai burkuoja. Beje, garsūs rėkavimai tegali sujaudinti vos vieną kitą sekso partnerį.
• Žodžiai be tabu
 
Pasirodo, dauguma vyrų meilės įkarštyje netgi labai norėtų girdėti nepadorių žodelių, lyg nekontroliuojamai išsprūdusių iš švelnių moters lūpų. Geriausia – nelabai garsiai. Geriausia – nelabai daug. Ir – vien tik užsiimant meilės žaidimais, niekada daugiau.
 
• Vien tik švelnūs sandalo ar vanilės kvapai
 
Atrodo, juk moterys kvepinasi tam, kad patiktų vyrams, kad jaudintų juos ir žavėtų savo kvapu. Tačiau, seksologų tvirtinimu, aštriems kvepalams miegamajame – ne vieta, vyrus jie netgi erzina. Jiems labai patinka natūralus moteriškas kvapas. Na, nebent švelnaus vanilės, šalavijo, sandalo ar apelsino kvapų fone...
 
• Skvarbus žvilgsnis ir moteriška eisena
 
Didžiąją daugumą vyrų „veža“ skvarbus, tartum kiaurai veriantis žvilgsnis, tiek pat, kiek ir gundanti moteriška eisena, kai dama žengia lengvai siūbuodama klubais ir net kiek spyruokliuodama. Tokiu atveju stiprioji lytis iš esmės visada sudeda ginklus...
 
  

Žymos: Seksualinis gyvenimas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Kuo skiriasi optimistas nuo pesimisto? Ogi pesimistas geria konjaką ir sako:

– Blake smirdi...

O optimistas nuspaudžia blakę ir juokiasi:

– Konjakėliu kvepia!

document.write ("<\/scr"+"ipt>");