Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, Alfa.lt   |   2019-02-26

Kokie brangakmeniai jums neša laimę pagal Zodiako ženklą

  
Kokie brangakmeniai jums neša laimę pagal Zodiako ženklą
© pixabay.com

Seniai žinoma, kad kiekvienas Zodiako ženklas turi savo akmenis – amuletus, kurie apsaugo nuo nesėkmių, ligų, padeda siekti tikslų ir pritraukti meilę.

AVINAS (03 21–04 20) Deimantas, rubinas, ametistas, safyras. Šie brangakmeniai padeda Avinui susivaldyti, tapti išmintingesniam ir apsaugo nuo neigiamo poveikio.
JAUTIS (04 21–05 20) Smaragdas ir chrizopazas. Chrizopazas stiprina Jaučio pasitikėjimą savimi, suteikia ryžto imtis naujų darbų. Smaragdas padeda susivaldyti ir elgtis tolerantiškai.
 
DVYNIAI (05 21–06 21) Agatas, aleksandritas ir topazas. Jie raminamai veikia Dvynius, skatina elgtis išmintingai ir nesiblaškyti. Šios savybės padeda padaryti karjerą ir sukurti laimingus asmeninius santykius.
 
VĖŽYS (06 22–07 22) Perlai, smaragdas ir mėnulio akmuo. Jie saugo Vėžį nuo streso, išsklaido melancholiją ir liūdesį, apsaugo nuo neigiamos energijos ir padeda atskleisti neatrastus talentus. LIŪTAS (07 23–08 23) Gintaras ir topazas. Manoma, kad gintaras neša laimę tik vieninteliam Liūtui, jis ramina aistras, vyrams dovanoja išmintį, o moterims – vaisingumą.
 
MERGELĖ (08 24–09 23) Nefritas, jaspis ir chrizolitas. Nefritas ir chrizolitas stiprina Mergelės gyvybines jėgas ir saugo nuo ligų. Jaspis padeda jai gyventi santarvėje su aplinkiniais ir palaikyti gerus santykius su šeima.
SVARSTYKLĖS (09 24–10 23) Akvamarinas ir opalas. Opalas įneša į Svarstyklių gyvenimą harmonijos ir ramybės. Akvamarinas švelnina jų permainingą charakterį ir padeda surasti pastovų orientyrą gyvenime.
 
SKORPIONAS (10 24–11 22) Akvamarinas ir granatas. Akvamarinas atvėsina įkaitusias Skorpiono aistras ir stiprina nervų sistemą. Granatas didina jo magnetizmą, padeda tapti puikiu lyderiu.
 
ŠAULYS (11 23–12 21) Topazas ir turkis. Šie akmenys veda Šaulį karjeros laiptais aukštyn, padeda įveikti kliūtis ir įgyvendinti sumanymą iki galo.
 
OŽIARAGIS (12 22–01 20) Rubinas ir žaliasis malachitas. Rubinas gerą žmogų padaro dar geresniu, o kilniam padeda nugalėti net sunkiausiose situacijose. Malachitas laikomas sveikatos akmeniu. Jis ramina nervus, daro teigiamą poveikį širdies ir kraujagyslių sistemai bei virškinimo organams.
 
VANDENIS (01 21–02 19) Ametistas ir hiacintas. Ametistas padeda išsiblaškiusiam ir smalsiam Vandeniui susikoncentruoti į tikslą ir pasiekti sėkmę. Hiacintas saugo nuo bėdų ir nelaimių.
 
ŽUVYS (02 20–03 20) Perlai, ametistas ir akvamarinas. Ametistas ir perlai saugo jautrias Žuvis nuo per didelio savo gyvybinės energijos išeikvojimo žmonėms, kurie nėra to verti. Talismanas su akvamarinu padeda Žuvims atsikratyti baimės ir streso.
  

Žymos: horoskopas, akmenys, Zodiako ženklas, Zodiako ženklas,brangakmeniai

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Viengungis visus darbus nudirba pats. Vedusį priverčia žmona.