Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   balarama.lt   |   2018-03-13

Pagrindiniai moteriškos energijos šaltiniai (sąrašas)

  
Pagrindiniai moteriškos energijos šaltiniai (sąrašas)
© PxHere nuotr.
Kur pasisemti moteriškos energijos, kad būtų galima jaustis laiminga?
Tam, kad gerai pailsėtų ir susitvarkytų chaosą galvoje, moteris turėtų bent 2–3 kartus per savaitę pabūti viena

Emociškai moteris yra devynis kartus stipresnė už vyrą. Dėl to sunku pervertinti jos įtaką visoms gyvenimo sferoms. Moteriška energija vaidina svarbų vaidmenį mezgant gilius santykius, kuriant namuose grožį ir jaukumą, rūpinantis artimaisiais, įkvepiant aplinkinius. Sakoma, kad jeigu moteris laiminga, tai laimingi visi aplinkui.

Kurgi pasisemti moteriškos energijos, kad būtų galima jaustis laiminga, gyventi darnoje ir pilnatvėje? Štai 10 galingų šaltinių, apie kuriuos turėtų žinoti ir stipriosios lyties atstovai.
1. Ištikimybė
Pats galingiausias moters galios šaltinis yra ištikimybė. Kadangi moters jausmai labai stiprūs, svarbu, kad jie susikoncentruotų ties vienu žmogumi, esančiu šalia. Jeigu moters galvoje daug objektų, neįkainojama energija išsisklaido taip ir nepanaudota.
 
2. Sveika mityba
Pašalindamos kenksmingus produktus iš savo raciono, moterys išvalo organizmą nuo šlakų, kaupia energiją ir gali lengvai kontroliuoti savo svorį. Moters racione turi būti daug vaisių, daržovių, riešutų, ankštinių ir pieno produktų. Ir kaipgi be desertų! Smaližės visada gali sau leisti natūralius skanėstus. Medikai tvirtina, kad normaliam moters hormoninės sistemos darbui tiesiog būtini saldumynai.
 
3. Pilnavertis miegas
Moteriai turi būti sudarytos sąlygos visiškai išsimiegoti. Ideali alternatyva yra atskiras kambarys, pritaikytas pagal jos skonį, kur moteris jaustųsi patogiai ir galėtų atsipalaiduoti. Siekiant tausoti energiją, atkurti jėgas ir jaustis linksmai, rekomenduojama eiti miegoti iki 22.00 valandos ir keltis iki aušros.
 
4. Vienuma
Tam, kad gerai pailsėtų ir susitvarkytų chaosą galvoje, moteris turėtų bent 2–3 kartus per savaitę pabūti viena. Galima paskaityti mėgstamą knygą prie židinio ar parke, galima pasivaikščioti po mišką, pamedituoti ant upės kranto. Tinka bet koks užsiėmimas, kuris ramina ir leidžia pabendrauti su savo vidiniu pasauliu.
 
5. Kūryba
Moteris prasiskleidžia kaip žiedas, kai užsiima kūryba. Tačiau svarbu ne rezultatas, o pats procesas – kai kuriama kažkas naujo ir nuostabaus, kai atskleidžiamas unikalus talentas. Moteris gali tapyti, rašyti eiles, kepti skanius tortus ar megzti šiltas kojines vaikams. Laimę teikia pats procesas.
 
6. Kelionės
Moterų kelionės visada skiriasi nuo vyrų kelionių. Moters kelionė prasideda gerokai prieš išvykimą: jau planuodama ir apgalvodama būsimos kelionės niuansus, moteris patiria begalę teigiamų emocijų. Naujų miestų ir šalių atmosfera, architektūros šedevrai, gamtos lobiai – įspūdžiai ilgam įsirėžiantys moters atmintyje ir leidžiantys jai pajausti įkvėpimą ir laimę.
7. Dienoraštis
Daugybė merginų nuo vaikystės rašo dienoraščius. Nesusimąstėte, kodėl? Kiekvieną minutę moters galvoje kyla šimtai įvairiausių minčių, emocijų, svajonių, idėjų. Visa tai svarbu užrašyti, sutvarkyti, surūšiuoti. Kai damos rašo apie savo jausmus, pergyvenimus ir planus, ant popieriaus jos išlieja savo dvasinę būseną. Tai leidžia geriau pažinti save, savo troškimus ir pajausti šviežių jėgų antplūdį.
 
8. Pagalba kitiems
Moteris realizuoja save santykiuose, demonstruodama savo tikrosios prigimties bruožus – gailestingumą, nesavanaudiškumą, besąlygišką meilę. Išklausyti geriausią draugę sudėtingoje situacijoje, pamaitinti benamį gyvūnėlį, pasirūpinti pagyvenusiu žmogumi, pradžiuginti vaikus, kuriems nebuvo lemta patirti šeimos jaukumo – visa tai būdinga kiekvienai moteriai. Padėdama kitiems, ji jaučiasi laiminga.
 
9. Dėkingumas
Kiekvieną dieną galima rasti šimtus progų padėkoti gyvenimui: už sveikatą ir grožį, šviesius ir jaukius namus, artimuosius ir draugus, galimybę užsiimti mėgstama veikla ir daugybę kitų dalykų. Akcentuodama tai, ką turi ir už ką galima būtų padėkoti pasauliui, moteris įsileidžia į savo gyvenimą dar daugiau nuostabių dalykų.
 
10. Gražūs drabužiai ir papuošalai
Teisingai parinkti ir suderinti drabužiai bei papuošalai padeda moteriai visada jaustis gražia ir pasitikinčia savimi. Ypač moteriškumo ir žavesio damoms suteikia suknelės, ilgi sijonai.
 
Pasisėmusios energijos iš išvardintų galingų šaltinių, moterys pasijaučia laimingesnės, jaučia daugiau meilės, džiaugsmo ir gali visu tuo pasidalinti su aplinkiniais.
 
Olegas Gadeckis
 
  

Žymos: Moterys, energija,

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Važiuoja suvalkietis taksi per kalnus. Staiga taksi nuslysta nuo skardžio ir lekia į prarają. Suvalkietis pradeda rėkti ant vairuotojo:
- Po velnių, nors skaitliuką išjunkite!