Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Parengė Edita Lankauskienė   |   2011-10-29

Pirmojo pasimatymo klaidos

  
Pirmojo pasimatymo klaidos Bent jau per pirmąjį pasimatymą pasistenk neprarasti savikontrolės.

Pirma klaida: apranga. Į pirmą pasimatymą nereikėtų išsipuošti lyg į karaliaus rūmų puotą. Aukštakulniai ir kokteilinė suknelė, ko gero, tikrai ne pati tinkamiausia apranga pasivaikščiojimui gimtojo miesto kaštonų alėja. Žinoma, atrodysi gražiai, bet įsivaizduok, jei toks pasimatymas gerokai užtruks, ar nepavargsi taip, kad tenorėsi greičiau namo?

Antra klaida: uždraustos temos
Princas – ne draugė, jam geriau nepradėk girtis savo buvusiomis pergalėmis ir kitų princų užkariautų širdžių skaičiumi, net jei tos istorijos ir labai įspūdingos. Beje, jei jūsų santykiai peraugs pirmojo pasimatymo rėmus ir po jo seks antras, trečias – apie buvusiuosius vis tiek niekada nieko nepasakok, tarsi jų nėra ir net nebuvo. O jei nežinai, kaip užpildyti pokalbio pauzę, užduok savo išrinktajam klausimą apie jo pomėgius. Na, kad ir apie kelionę aplink pasaulį oro balionu ar vokalo pamokas... Tiek, kiek vaizduotė leis įsisiūbuoti.  
 
Trečia klaida: per daug alkoholio
 
Būtų banalu čia kartoti aksiomą apie tai, ką reikia daryti (užkąsti) ir ko nereikia daryti (maišyti alaus su degtine, nekreipti dėmesio į laipsnius ir viršyti savo normą). Tačiau man norėtųsi viso pasaulio mergaitėms priminti, kad niekas taip nepuošia moters, kaip blaivi natūrali šypsena ir tvirta, o ne svirduliuojanti eisena. Bent jau per pirmąjį pasimatymą pasistenk neprarasti savikontrolės. Na, sudaryk įspūdį, kokia gera mergaitė esi ir kaip moki neperžengti ribų.
 
Ketvirta klaida: manieros
 
Net jei Tavo princas pasakoja beprotiškai juokingus anekdotus, nereikia kaip arkliui žvengti, kad skambėtų visas restoranas, ar iš juoko nutempti staltiesę ir nutėkšti elitinį arbatos servizą ant ąžuolinio parketo. Pasistenk saikingai apraminti savo emocijas, net jei jos ir labai teigiamos. Na, prunkštelk porą kartų į delną, raustelėk – gal ir užteks? Prie gerų manierų priskiriama ir tai, kad valgio negriebsi rankomis, kad burną nusišluostysi tik servetėle, ir, beje, Tau neišsprūs nė vienas keiksmažodis... Tiesa, dar labai norėtųsi perspėti mergaites nedalyvauti ir konkurse „Kas garsiau atsiraugės“ – veikiausiai vyriškio savo sugebėjimais nepralenks, o štai blogą įspūdį apie save gali palikti visiems laikams...  
 
Penkta klaida: prisiminti savo klaidas
Tarkim, pirmasis pasimatymas baigėsi, jūs atsisveikinote. Pakeliui į namus jokiu būdu negalima prisiminti, kada pasimatyme kažką padarei ne taip, pasakei ne tą žodį, per ilgai tylėjai ar, atvirkščiai, neleidai jam prasižioti. Visa tai – vieni niekai, ir neverta dėl to nemiegoti naktimis, narstant pasakytus žodžius ir perkratant juos mintyse tūkstančius kartų. Miegas – štai svarbiausia moters grožio, jaunystės ir geros nuotaikos paslaptis. O gera nuotaika, savo ruožtu, leis Tau tapti laiminga tavojo numylėto princo mylima princese. Beje, princo su žirgu – jei pasiseks.
 
 
  

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Jei sultinys būtų buvęs toks šiltas kaip vynas, vynas - toks senas kaip višta, višta - tokia riebi kaip padavėja, padavėja - tokia plona kaip mano piniginė, o piniginė - tokia pilna kaip kavinė, tai būtų buvę puikūs pietūs...