Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   namudizainas.lt   |   2018-04-10

Gėlės miegamajame: kodėl vertėtų? (idėjos)

  
Gėlės miegamajame: kodėl vertėtų? (idėjos) Gėlės prie lovos gali pakelti nuotaiką visai dienai.
Pavasariniams jausmams prabusti ir užlieti kambario erdvę labiausiai tiktų gėlės

Saulutė vis dažniau žvilgčioja pro langą, vėjelio prisilietimai darosi vis švelnesni. Kaip paspartinti pavasarines nuotaikas savo namuose?

Kaip sakoma, kuria „koja išlipsime iš lovos“ ryte, tokia nuotaika lydės mus visą dieną. Tad, kad jaustis žvaliai ryte ir vakare, tai, ką mes matome pramerkę savo akis, vaidina ne patį mažiausią vaidmenį mūsų gyvenime.
Pakvieskime ir apgyvendinkime pavasariu alsuojančias interjero detales savo miegamąjame kambaryje. Kas gi geriausiai simbolizuotų gamtos atgimimą miegamąjame? Pavasariniams jausmams prabusti ir užlieti kambario erdvę labiausiai tiktų gėlės.
 
Kokia forma pasirinksime gėles interjere – gėlėtus tapetus ar gyvų gėlių puokštę vazelėje? Medžiagos gėlėtais raštais – patalynė, lovatiesė ant lovos, užuolaidos ant lango ar kilimas ant grindų, nėra pačios lengviausios ir pigiausios priemonės pasikeitimams namuose įgyvendinti.
 
Gėlės miegamąjame – pamerktos vazoje, ar vazonėlis su besiskleidžiančiais gėlės žiedais, lengvai ir nesudėtingai padėtų mums mėgautis pavasariu namų erdvėje.
 
Gyvos gėlės ir gėlėti ornamentai audiniuose papildys vienas kitą. Mėgaukitės miegamojo interjero idėjomis nuotraukose žemiau.
 
 
  

Žymos: miegamasis, gėlės, interjero idėjos

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Karstadirbių, duobkasių ir pan. susirinkimas. Sprendžiama, kaip būtų galima pagerinti darbą. Kalba įvairių kapinių ir dirbtuvių atstovai:
– Siūlau laidoti be karstų, tada mažiau medžiagų sunaudosim!
– Taip, geras pasiūlymas, o dar siūlau laidoti ne gulomis, o stačiomis – tada sutaupysim vietos kapinėse, ir duobkasiams darbo bus mažiau!
– O aš siūlyčiau juos užkasti tik iki pusės – tada darbo duobkasiams dar labiau sumažės, be to, nereikės statyti paminklų!
– Tikrai! O jei mes dar jų rankas sukabinsime, išeis puiki tvora aplink kapines!