Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   anomalija.lt   |   2016-10-04

Pinigai traukia pinigus: per dvejus metus laimėjo antrą milijoną

  
Pinigai traukia pinigus: per dvejus metus laimėjo antrą milijoną
© Flickr.com nuotr.
Vyras milijoną laimėjo išleidęs 5 dolerius.
Vyriškis tikina, kad svarbiausia kažko norėti iš visos širdies, tada anksčiau ar vėliau norai išsipildys.

Masačusetso valstijoje gyvenantis amerikietis per dvejus metus laimėjo jau antrą milijoną JAV dolerių, rašo užsienio žiniasklaida.

Kevin’as Phillips’as iš Leikvilio miestelio (Masačusetso valstija) žaisdamas momentinėje loterijoje laimėjo antrą tokio dydžio prizą savo gyvenime. Laimingą bilietą nusipirko už 5 dolerius vietiniame prekybos centre.
 
Įdomus faktas, kad Kevin’as vos prieš dvejus metus laimėjo pirmą savo milijoną. Tuomet vyras nupirko bilietą už dešimt dolerių.
 
„Aš tiesiog pirkdamas bilietus labai tikiu, kad laimėsiu. Aš kiekvieną dieną įsivaizduoju kaip nutrinu bilieto apsaugą ir matau labai didelį laimėjimą.“, – žurnalistams pasakojo Kevin’as.
 
Jis prisipažino, kad per paskutinius metus jo gyvenimą kardinaliai pakeitė viena perskaityta knyga, kurioje žmonės raginami vizualizuoti savo sėkmę. Vyriškis tikina, kad svarbiausia kažko norėti iš visos širdies, tada anksčiau ar vėliau norai išsipildys.
 
 
Kevin’as planuoja dalį pinigų išleisti paaukodamas labdarai. Taip pat planuoja aplankyti „Disnėjaus pasaulio“ pramogų parką.
 
 
„Svarbiausia, kad privalome tuo ką turime dalintis su kitais. Nebūsiu laimingas turėdamas kišenėje milijoną, jeigu šalia savęs matysiu badaujančius žmonės“, – sakė loterijos laimėtojas.
 
  

Žymos: Loterija, Sėkmė, Laimėjimas, milijonas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Ant kai kurių moterų veido tiesiog šviečia užrašas „Atsargiai – dažyta!“.

*****