Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   namudizainas.lt   |   2016-10-25

Virtuvės interjere – visi mėlyni atspalviai (foto)

  
Virtuvės interjere – visi mėlyni atspalviai (foto) Virtuvės interjeruose – nuo tamsiai mėlynos iki akvamarino žydros spalvos.
Vėsi ir ir raminanti mėlyna spalva būtų atsvara karšto oro garams virtuvėje.

Kas mums būtų geros, norimos ar geidžiamos virtuvės interjero pavyzdžiu? Praktiška, optimaliai išplanuota virtuvė? Paprasta, kuo pigesnės apdailos virtuvė? Ar kuo brangesnės medžiagos ir dekoras, panaudotos virtuvės dizainui?

O gal tai patinkanti, raminanti ar įkvėpianti spalva panaudota virtuvės erdvėms papuošti? O gal tai mėlynos spalvos, savo įvairiausiais atspalviais ”pražingsniuojančios” virtuvės baldų, sienų, lubų, grindų, įvairiausių interjero dizaino ir dekoro elementų paviršiais.
O jeigu paeksperimentavus su mėlynos spalvos dekoro detalėmis virtuvės kambaryje? Mėlyna yra dangaus ir vandens spalva. Vėsi ir ir raminanti mėlyna spalva būtų atsvara karšto oro garams virtuvėje, kepant ar verdant mėgstamiems maisto produktams.
 
Pasižvalgykime po virtuvės interjerus, kuriuose mėlyna spalva ir jos atspalviai įvairiais būdais panaudota virtuvės dekoro ir apdailos detalėse.
  

Žymos: Interjeras, Spalvos, mėlyna spalva, virtuvė

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Teisme:
– Ar jūs žinote, kiek galite gauti už melagingus parodymus?
– Žadėjo tūkstantį dolerių!