Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2019-03-08

12 smulkmenų, kurios gali smarkiai pakeisti gyvenimą

  
12 smulkmenų, kurios gali smarkiai pakeisti gyvenimą
© pixabay.com

Gyvenimas susideda iš smulkmenų ir atskirų akimirkų. Esame taip pripratę prie savo gyvenimo būdo, kad mums net į galvą nešauna ką nors daryti kitaip nei paprastai. Dauguma iš mūsų net nesusimąsto, kaip viskas galėtų pasikeisti, jei pakeistume vieną ar kitą įprotį.

* Pabandykite negerti kavos ir arbatos dvi savaites. Pamatysite, kad jus pradėjo viskas džiuginti, kad ramiai užsnūstate ir giliai išsimiegate, kad jūsų veide išsilygino įtampos ir nepasitenkinimo raukšlės, dingo ar bent sumažėjo nervingumas.
* Pabandykite nevalgyti prieš naktį ir užmigti tuščiu skrandžiu. Po 1–2 savaičių imsite sapnuoti lengvus šviesius sapnus. Kas rytą pabusite gerai nusiteikę, pradėsite dieną su entuziazmu, žvalūs. Nereikės sunkiai ir ilgai keltis.
 
* Pabandykite nedėti į maistą druskos ir pipirų. Pastebėsite, kad galite pasisotinti suvalgydami 2–3 kartus mažiau maisto. Per 1–2 savaites kūnas nustos tinti, o po mėnesio pastebimai suliesėsite, jeigu turėjote antsvorio.
 
* Pabandykite negerti kokakolos, limonado ir bet kokių gazuotų gėrimų. Sužinosite, koks skanus gali būti paprastas vanduo. Troškuliui numalšinti reikės kur kas mažiau skysčių.
 
* Pabandykite savaitę vaikščioti ir sėdėti tiesia nugara. Pastebėsite, kad pagerėjo atmintis, pasidarė lengviau surasti tinkamą sprendimą.
 
* Pabandykite kiekvieną kartą prisiminę žmogų, kuris jums labai nepatinka, mintyse jam įteikti puikią dovaną ir įsivaizduoti, kaip jis džiaugiasi. Pamatysite, kad jo elgesys su jumis pagerės. Jūsų su juo – taip pat.
 
* Pabandykite kas vakarą valandą prieš miegą išjungti televizorių ir kompiuterį. Pradėsite geriau suvokti savo troškimus ir gausite kūrybinių impulsų.
* Pabandykite dvi savaites nesikalbėti telefonu ir nesusirašinėti per internetą be ypatingos būtinybės. Pastebėsite, kad para pailgėjo iki 36 valandų.
 
* Pabandykite kaskart vietoj cigaretės paimti obuolį (apelsiną, mandariną, bananą) ar išgerti vandens stiklinę. Po dviejų savaičių pasijusite geresnės sveikatos, sustiprėję ir ištvermingesni.
 
* Pabandykite atlikti darbą, kuris jus domina, iškart, praleisdami pasiruošimo, apmąstymų ir vertinimų laiką. Pamatysite, kad galite pasiekti kur kas daugiau.
 
* Pabandykite nusišypsoti kiekvieną kartą, kai norite šypsotis, nors porai sekundžių, nesusimąstydami, ką pamanys praeivis. Po mėnesio kiekvienas žmogus atrodys pažįstamas ir nekeliantis pavojų.
 
* Pabandykite pasėdėti tarp medžių, toli nuo mašinų ir miesto, nesigėdydami žmonių. Jūs išgirsite savyje ilgai lauką tylą.
  

Žymos: Santykiai, Psichologija

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Moteris sėdi restorane ir sako padavėjui:
– Atnešk man tai, ką valgo šalia esantis ponas.
Padavėjas atsako:
– Gerai, ponia.
Truputį vėliau padavėjas prieina prie jos staliuko ir sako:
– Ponia, man labai gaila, bet tas ponas nesutinka atiduoti savo porcijos.