Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   gubinas.lt   |   2017-01-02

2017-ųjų prognozė

  
2017-ųjų prognozė
© pixabay.com
Prognozės kiekvienam yra skirtingos, bet yra ir bendrų tendencijų.
Tiksliausios prognozės – individualios rekomendacijos atsižvelgiant į asmeninį horoskopą. Tačiau esama ir bendrųjų tendencijų.

Kitais metais galime tikėtis daugiau palankių įvykių, kadangi mus veikiančios energijos suteiks daugiau optimizmo, tikėjimo. 2017-ieji bus kur kas palankesni nei 2016-ieji.

Tiesa, geresnė metų dalis iki liepos vidurio. Jei planuojate santuoką, geriau tai darykite iki to laiko. Kiti mėnesiai pagal Vedų astrologiją tuoktuvėms nėra palankūs. Svarbesnius darbus taip pat stenkitės atlikti iki liepos.
Visgi kiekvienam Zodiako ženklui prognozės – skirtingos. Tiksliausios – individualios rekomendacijos atsižvelgiant į asmeninį horoskopą. Tačiau esama ir bendrųjų tendencijų.
 
Šios rekomendacijos skirtos mėnulio ženklams. Savo mėnulio ženklą pagal Vedų astrologiją galite sužinoti įvedę tikslią gimimo datą ir laiką Mėnulio kalendoriuje: Įveskite savo gimimo datą, laiką ir laiko juostoje įrašykite koks laikas buvo gimimo metu (vasaros, žiemos), tada spauskite skaičiuoti. Apačioje pamatysite užrašą kokiame žvaigždyne buvo Mėnulis jūsų gimimo metu, tai ir yra jūsų mėnulio ženklas.
 
Kuo skiriasi Vedų ir Vakarų astrologija?
 
Vakarų astrologai, tyrinėdami žmogaus horoskopą, daugiau žiūri kokioje pozicijoje gimimo metu buvo Saulė, o Vedų astrologai didesnį dėmesį kreipia į Mėnulį. Jis atskleidžia daugiau žinių apie žmogaus vidinį ir praeitą gyvenimus, karmą. Saulė labiau atspindi žmogaus išorinį gyvenimą. Kaip žinia, žmogaus sąmonė nulemia, kokį kūną jis gyvenime gauna.
Vedų astrologijos pagrindą sudaro traktatai, kuriems daugiau nei penkis tūkstančiai metų. „Parašara-chora-šastra“, „Surya Siddhanta“, „Garga Samhita“, „Bhrigu Sutra“, „Brihad jataka“ – tai tik keletas iš jų. Jie buvo parašyti tokių iškilių asmenybių kaip Parašara Munis, Bhrigu Munis, Garga Munis, Narada Munis ir kiti.
 
Tai buvo ne paprasti žmonės, o geriausi Visatos protai, Guru – didieji išminčiai. Jų vardai sutinkami tokiuose Vedų traktatuose kaip „Mahabharata“, „Šrimad Bhagavatam“ ir kituose. Unikalūs jų apreiškimai iki šių dienų yra patvirtinami šiuolaikinių mokslinių tyrimų.
 
Primenu, kad Vedos – pirmieji rašytiniai žmonijai žinomi žinių šaltiniai, užrašyti prieš 5000 metų. Vedų astrologija – mokslas, paaiškinantis, kaip Visatos dėsniai lemia žmogaus vystymąsi, kokios planetos veikia charakterį, likimą, kokias savybes žmogus atsinešė iš praeitų gyvenimų ir kokios užduotys jo laukia šiame gyvenime.
 
Avinas
 
2017 metų pradžioje jaus pagerėjimą daugelyje gyvenimo sričių. Galimos kelionės, ypač kovo, balandžio mėnesiais. Tie, kurie neturi partnerio, savo antrąją pusę gali sutikti rugsėjo mėnesį. Avinams sėkmė labiausiai šypsosis tuo atveju, jei namuose bus atsakingi ir rūpestingi. Avino ženklo atstovų laukia išties neblogi metai.
 
Jautis
 
Tikėtinas augimas įvairiose srityse, puikios karjeros perspektyvos. Žinoma, prireiks ir pastangų. Galimas darbo keitimas, ypač antroje metų pusėje. Metai kūrybiški, atsivers daug naujų galimybių.
 
Dvyniai
 
Šiam Zodiako ženklui taip pat nusimato neblogi metai. Ypač gerai seksis profesinėje srityje. Šiek tiek labiau įtemptas laikas nuo kovo iki gegužės. Tuo laiku reikėtų vengti konfliktų, konkurencijos. Palanku keisti gyvenamąją vietą. Didesnė įtampa jausis paskutinį metų mėnesį, todėl pravartu nekonfliktuoti.
 
Vėžys
 
Teks nemažai paplušėti. Kadangi galimos problemos, susijusios su šeima bei karjera, šiose srityse reikės įdėti daugiau pastangų. Lengvesnis laikotarpis bus antroje metų pusėje. Šiuo periodu palanku įsigyti automobilį ar nekilnojamojo turto. Atsargesniems kitais metais reikėtų būti keliaujant. Teks mokytis daugelyje situacijų išlikti ramiems.
 
Liūtas
 
Jums metai, tikėtina, bus gana geri, augs finansai. Tačiau galima įtampa šeiminiame gyvenime, gali nuliūdinti vaikai. Svarbiausias uždavinys – mokytis tvardyti pyktį. Daugiau problemų gali kilti pirmoje metų pusėje.
 
Mergelė
 
Nusimato progresas, tačiau neišvengsite ir įtampos. Pirmoje metų pusėje gali tekti spręsti problemas, susijusias su santuoka. Tiems, kurie turės daug kantrybės, viskas klostysis kur kas palankiau. Tokiu atveju pavyks įgyvendinti ir labai didelius užmojus.
 
Svarstyklės
 
Palankus laikas pabaigti pradėtus darbus. Svarstyklės gali pagaliau gauti tai, ko labai ilgai laukė. Sėkmė nusišypsos versle, galite pakilti karjeros laiptais. Pirmoje metų pusėje patariama būti ypač išmintingiems, nes gresia problemos šeimoje. Skirkite daugiau dėmesio savo partneriams. Palanku megzti naujus ryšius su užsieniu.
 
Skorpionas
 
Šio Zodiako ženklo atstovų laukia daug netikėtumų ir siurprizų. Darbo rezultatai bei santykiai šeimoje priklausys nuo asmeninių pastangų. Teks ieškoti harmonijos tarp darbo ir asmeninio gyvenimo. Sėkmingesnė antroji metų pusė.
 
Šaulys
 
2017 metai bus gana aktyvūs. Šiek tiek gali varžyti asmeniniai santykiai. Svarbiausia – kryptingai siekti savo tikslų. Tada viskas klostysis gerai. Nestigs galimybių išplėsti savo veiklą. Didesnė sėkmė lydės iki rugsėjo mėnesio. Šauliai gali tikėtis pajamų iš nekilnojamojo turto. Nereikės jaudintis ir dėl sveikatos – ji bus kuo puikiausia.
 
Ožiaragis
 
Metai gana pozityvūs ir sėkmingi. Galima tikėtis naudingų sandorių. Džiugins ir įdomios kelionės. Palankūs metai tiems, kurie nori sutikti savo antrąją pusę ir yra pasirengę rimtiems santykiams.
 
Vandenis
 
Šiam Zodiako ženklui metai bus aktyvūs. Šiek tiek įtampos Vandeniai gali sulaukti darbe, tačiau jei į viską nežiūrės pro pirštus, gali būti apdovanoti. Palankesnė antroji metų pusė. Jei prisiims atsakomybę už savo gyvenimą, laukia didelė sėkmė.
 
Žuvys
 
Laukia sėkmingi ir turtingi metai. Profesinėje veikloje šypsosis Fortūna. Gali sulaukti sėkmės bei paramos iš užsienio. Asmeniniame gyvenime taip pat palankus metas. Daugiau džiuginančių situacijų, perspektyvų nusimato pirmoje metų pusėje.
  

Žymos: Egidijus Gubinas, vedų astrologija

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Naujausia dieta: „Visą savaitę reikia valgyti tik raugintus kopūstus, pupeles ir gerti rūgpienį. Ir kaip kris svoris, girdės jūsų kaimynai!“